Sobota, 17 sierpnia 2019 r.

Michał Buchalik: - Cieszę się z tego, że trener dał mi kredyt zaufania

- Najważniejsze, że worek z bramkami się rozwiązał i wykorzystaliśmy te sytuacje, które mieliśmy. Cieszę się z tego, że trener dał mi kredyt zaufania, a ja mogę skupiać się tylko na mojej pracy. Staram się więc powolutku to spłacać. Nie chcę być hurraoptymistą, bo narazie jest super. Mało tych bramek tracimy, to jest najważniejsze. Dziś fajnie, że w końcu wygraliśmy tak zdecydowanie - mówił po zwycięstwie z ŁKS-em, bramkarz zespołu "Białej Gwiazdy", Michał Buchalik.

- W szatni mówiliśmy sobie, że 2-0 to bardzo niebezpieczny wynik. Wiedzieliśmy, że ŁKS ruszy, bo nie ma nic do stracenia. Udało się to jednak wybronić i później strzeliliśmy jeszcze dwie bramki. Kontrolowaliśmy ten mecz - dodał bramkarz.

- W naszej lidze nie ma łatwych meczów i na każdy z nich trzeba dać z siebie 200%, żeby wygrać. Dzisiejszy mecz pokazał, że kontrolowaliśmy grę, ale z drugiej strony ŁKS też miał swoje sytuacje. Mogło się to skończyć różnie. Cieszymy się ze zwycięstwa i przygotowujemy się na Białystok - zakończył Buchalik.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Combo1906
Brawo
Buchal interwencje najwyższa klasa znowu czyste konto szacun

84            -2
~~~Prezes.
Panie Michale - fajna gra, dalej pracujemy...
Bardzo dobry występ. Nieważna jakość strzałów - grunt, że zero z tyłu. Fajnie to wygląda. Najważniejsze, że nie boi się Pan wychodzić do dośrodkowań. Brawo za komunikację z obrońcami. Jest całkiem dobrze. Niech Pan dalej pracuje, a będziemy mieli pożytek z Pańskiej gry na długie lata. Powodzenia !!

40            -2
~~~Wilga
Był na boisku?
Jakoś go nie zauważyłem.

5            -60
wilkrobert13 2
Do Wilgi.
im mniej ma roboty na boisku tym lepiej to świadczy o obrońcach z pola!a sam pan michał...co miał obronić obronił i napastników łks-u pogonił!;-)

17            -2
~~~Wilga
Dobry ,równy mecz
bez baboli i niepotrzebnych strat. Oby tak dalej.

15            -2
sk04
Coraz lepiej !
Widać, że Michał nabiera w bramce pewności siebie. Tego, co moim zdaniem, w poprzednich sezonach Mu brakowało. Dzisiaj jest pewnym punktem w Naszej Drużynie i ma zaufanie naszych zawodników, szczególnie obrońców. Mam wielką nadzieję, że nie spocznie na dotychczasowych pochwałach, tylko będzie pracował ciężko na treningach. Życzę Mu powodzenia i jak najwięcej meczów na zero z tyłu. Trzymam kciuki :-)

9            -3