Sobota, 17 sierpnia 2019 r.

Jubileuszowy występ Kamila Wojtkowskiego

W spotkaniu z Łódzkim Klubem Sportowym swój jubileuszowy mecz w wiślackich barwach zaliczył Kamil Wojtkowski, który na szczeblu Ekstraklasy zagrał w koszulce z "Białą Gwiazdą" po raz pięćdziesiąty.

Wojtkowski dla Wisły zagrał już łącznie w 52. meczach, bo w międzyczasie dołożył dwa występy w Pucharze Polski. Jak dotychczas dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~TSW
Kamil to już 50 występów
a goli i asyst malutko

24            -8
~~~Combo1906
Ok bylo
Dzisiaj całkiem dobrze z meczu na mecz coraz lepiej dużo to poprawy ale to z czasem przyjdzie

35            -3
~~~abc123
Wiele z tych występów to tzw. "ogony".
Akurat jemu przepis o młodzieżowcu będzie służył i dobrze. Talent ewidentnie ma, więc warto w niego inwestować.

42            -5
wilkrobert13 2
musi być skupiony na grze a nie na fryzurze!
Czasami mam wrażenie że ten gracz ma syndrom"Piotrusia Pana.."Może powinien wziąść udział w treningu bokserskim..?Na początku biłby pewnie jak panienka nie wiedząc co z pięściami zrobić ale to jedyna szansa dla niego jako piłkarza!W meczu miał dużo miejsca bo dwa zespoły postawiły na atak ale i tak czasami zagrywał jak tchórz czyli byle jak podając piłkę nie tam gdzie trzeba chociaż jak już wspomniałem miał wiele miejsca.Musi przestać bawić się na boisku w juniora i zacząć myśleć!Pomimo moich zastrzeżeń dzisiaj zagrał przyzwoite zawody.Musi z kazdym meczem rosnąć jako piłkarz bo jak nie teraz w Wiśle gdzie ma do tego optymalne warunki rozwoju to już nigdy nigdzie nie będzie w stanie przekroczyć bariery przeciętności za którą stoi strach; przed braniem na swoje barki, odpowiedzialności!Powodz enia Kamil!

24            -8
~~~uchej11
Wojtkowski
Dużo lepszy występ, nie holował piłki tylko szybciej grał, byle tak dalej.

21            -4
Kosmaty
Gra zdecydowanie lepiej niż wcześniej.
Widać, że mocno popracował nad psychiką, widać to po tym jak gra, podejmuje znacznie lepsze decyzje niż w poprzednim sezonie. Przepis o młodzieżowcu także mu się przysłużył, ma pewność gry a to przecież coraz większe doświadczenie i najzwyklejszy, ale i niezwykle ważny rytm meczowy. Ale co równie ważne, a być może nawet ważniejsze: kontuzje, a raczej ich brak. Wojtkowski wreszcie przepracował przygotowania bez przewlekłej kontuzji, kiedy już jakiś uraz złapał, była to drobnica, która była urazem z walki na boisku i stracił tylko 1 mecz, a nie miesiąc czy dłużej. Obecna forma jeszcze nie jest tym czego oczekujemy, na co go stać, ale po długim czasie wreszcie idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej. Powodzenia.

11            -3