Środa, 21 sierpnia 2019 r.

Z Jagiellonią bez Vullneta Bashy

Kontuzjowany w meczu z Górnikiem Zabrze pomocnik, Vullnet Basha, wciąż nie trenuje z zespołem, biorąc jedynie udział w zajęciach indywidualnych, a to oznacza, że trudno spodziewać się jego powrotu do gry w najbliższym spotkaniu ligowym "Białej Gwiazdy", w którym zmierzymy się w Białymstoku z tamtejszą Jagiellonią.

Z zespołem trenują już natomiast Daniel Hoyo-Kowalski oraz Łukasz Burliga. W zajęciach bierze też udział Lukas Klemenz, który z powodu urazu grał tylko w I połowie meczu z ŁKS-em.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~the real thomas
JJJBG!!
i dobrze! Silva zaprezentował się na tyle dobrze, że głupotą byłoby go sadzać na ławce.

44            -2
~~~Jarek
Zza bramki
Zwycięskiego składu się nie zmienia , jazda po 3 pkt i podium na koniec sierpnia

45            -2
~~~xgold1
@Jarek
A ja bym zamienil Bogusia na Kubusia (o ile jest gotowy)

34            -8
Kosmaty
To duże osłabienie.
Ok, bez niego udało się przekonująco i co ważniejsze ZASŁUŻENIE ograć ŁKS aż 4:0, ale Jagiellonia to nie ŁKS, są od niego znacznie mocniejsi, a w ofensywie dysponują zdecydowanie większym wachlarzem możliwości. Brak tego zawodnika, który spośród naszych pomocników najlepiej spisuje się w grze defensywnej, będzie w najbliższym meczu znacznie bardziej widoczny niż miało to miejsce w piątek. Natomiast bardzo pozytywną informacją jest dyspozycja Klemenza, to on spinał naszą defensywę i w dużej mierze właśnie jemu zawdzięczamy zaledwie 2 stracone dotychczas bramki. To, że Łukasz normalnie trenuje jest zdecydowanie dobrą wiadomością. Tak czy siak mimo braku Bashy wierzę w 3 punkty dla Wisły.

33            -3
szczebelek
Dawno tak dobrze nie było...
Jeśli miałbym kogoś zmieniać to tylko Boguskiego na Błaszczykowskiego na prawym skrzydle, a jak nie to on i Burliga są świetną kartą atutową na ostatnie 30 minut meczu... Mimo wszystko jak nie teraz, to zimą klub powinien się skupić na pozyskaniu szóstki i napastnika . Zwłaszcza ten pierwszy w systemie 4-3-3 jest postacią fundamentalną.

21            -5