Wtorek, 27 sierpnia 2019 r.

Z Błękitnymi w środę o godzinie 16:00

W 1/32 finału Pucharu Polski piłkarzy Wisły Kraków czeka wyjazdowa rywalizacja z II-ligowym zespołem Błękitni Stargard. Potyczka ta zaplanowana została na środę, 25 września, na godzinę 16:00.

Przypomnijmy, że tak jak w poprzednim sezonie - na żadnym etapie rywalizacji pucharowej nie zaplanowano spotkań rewanżowych.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Jarek
Zza kosza
Puchar jest Nasz , z nowym transferem Damian Pawłowski defensywny pomocnik rep.U- 20 ostatnio Wigry Suwałki 30 meczy , zostanie wykupiony z Pogoni Szczecin , 185 cm wzrostu dobry technicznie

20            -14
~~~Autosan
Pawłowski
Gdyby był dobry albo chociaż dobrze rokował to by do nas nie przyszedł.

13            -40
~~~PS
Autosan
Haha:lol: :lol:

13            -3
Kosmaty
@~~~Autosan
I dla tego przyszli do nas tacy piłkarze jak: 1. Savicević (ok, ten jest sporo starszy, ale nie powiesz, że bezwartościowy). 2. Silva (wychowanek Realu, niedawny kadrowicz Brazylii u-20, a i u nas w lidze narazie sobie radzi (gorszy mecz z ŁKS nie zmienia faktu, żę poprzednie mecze miał poprawne lub udane). 3. Chuca (niedawny talent szkółki Villarealu, musi jeszcze potwierdzić swoją wartość, ale przyszedł do nas ze sporym opóźnieniem, to oczywiste, że potrzebuje trochę czasu). 4. Szota (etatowy kadrowicz u-20, w niedawnych mistrzostwach wystąpił we wszystkich 4 spotkaniach. Akurat On notował jedne z najwyższych ocen po poszczególnych meczach i ogólnie za całość turnieju. Magiera stwierdził, że Serafin był jednym z najlepszych Polaków na tym turnieju).?!?! Ok, Pawłowski to może nie jest talent na miarę Frankiego de Jonga, ale twój tekst jest zdecydowanie niewłaściwy. On nie podsumowuje negatywnie zawodnika, ale Wisłę, która jak widać potrafi przyciągnąć także wartościowych piłkarzy, także tych młodych, którzy mają szanse i predyspozycje by ekstraklasa nie była szczytem ich możliwości i perspektyw.

19            -5
~~~Elo
Pawłowski
Nie rozumiem tego minusowania autosana. Chłopak był do Wigier Suwałki wypożyczony i na ten sezon już go nie chcieli, nie chce go Pogoń a u nas nagle odpali

5            -18