Piątek, 30 sierpnia 2019 r.

Po spotkaniu z Zagłębiem prawie miesiąc przerwy!

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na odwiedziny stadionu przy ulicy Reymonta, aby zobaczyć na żywo sobotni mecz piłkarzy Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin, mocno zachęcamy Was do tego, aby to zrobić! Poza oczywistymi powodami, jakimi są konieczność wsparcia naszego zespołu oraz klubu, warto też spojrzeć w kalendarz! Po potyczce z "miedziowymi" kolejna okazja do tego, aby zjawić się na Reymonta, będzie bowiem dopiero 29 września, na meczu derbowym z Cracovią. Jak więc łatwo prześledzić - na stadionie zasiąść będzie można ponownie dopiero za miesiąc!

Po spotkaniu z lubinianami czeka nas bowiem przerwa na mecze reprezentacyjne, a potem dwa ligowe występy wyjazdowe - w Kielcach oraz Płocku, a także mecz w Pucharze Polski w dalekim Stargardzie.

Plan najbliższych oficjalnych meczów piłkarzy Wisły Kraków:

31.08.2019 r. (godz. 20:00) Zagłębie Lubin (liga/dom)
14.09.2019 r. (godz. 20:00) Korona Kielce (liga/wyjazd)
22.09.2019 r. (godz. 12:30) Wisła Płock (liga/wyjazd)
25.09.2019 r. (godz. 16:00) Błękitni Stargard (Puchar Polski/wyjazd)
29.09.2019 r. (godz. 17:30) Cracovia (liga/dom)


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

osjan
Miotła
Trzeba dać magistratowi trochę czasu na posprzątanie stadionu. ZIS, Kowal - do mioteł, może w końcu coś pożytecznego zrobicie.;-)

48            -2
GrzegorzS
Swoja droga to jest jakas paranoja kto tak planuje
rzogrywki, W najlepszej porze meczowej, gdy jest jeszcze ciepło, gdy dzień jest długi, a zarazem jest juz po wakacjach i można by liczyc na wieksza widownię mamy miesiąc wycięty z zarabiania. Za to będziemy grac w Grudniu przed świętami i lutym przy np. -20 stopniach.

45            -9
~~~Rampampam
@GrzegorzS
Nie rozumiem.. przeciez sa mecze reprezentacji, to jak ma grać liga xd ? Dali nam dwa mecze pod rząd na wyjeździe, Ale za to na wiosnę będziemy mieć dwa mecze u siebie pod rząd.

15            -10
stary wiślak
Grzegorzu!
Przecież przerwa w rozgrywkach wynika z terminu UEFA i nie jest miesięczna,bo do 29 września,zagramy dwa mecze wyjazdowe.Nie ma więc miesięcznej przerwy w graniu,tylko Wisła nie zagra przez miesiąc u siebie,a to nie to samo co całkowita przerwa.Mieszasz dwie rożne kwestie. Chyba,że chcesz powrócić do zamierzchłego systemu ,kończenia grania w listopadzie i zaczynania w marcu? Nie ma chłopie miesięcznej przerwy w rozgrywkach,tylko 2 tygodnie,jak wszędzie, na terminy UEFA. A,że Wisła w tym czasie nie zagra u siebie,to zupełnie inna kwestia.

16            -10
GrzegorzS
Przerwa reprezentacyjna trwa dwa tygodnie
a nie od 30 sierpnia do 29 września. Ktoś układając terminarz rozgrywek powinien brać pod uwagę, że może lepiej zrobić we wrześniu mecz w Krakowie na dużym stadionie fajnie wyglądającym w TV i przy 16 tysiącach niż produkowac sygnał TV z np. Płoca, który to mecz zobaczy od 1000 do 3000 koneserów tamtejszej piłki. I ot taki drobiazg taki Sobal wracajacy na R22 w roli trenera klubu z Płocka (pewnie, że robiąc trminarz nie mogli wiedzieć, że Sobol trafi do Płocka), ale gdyby ktoś myślał a odwalał kaszanę to teraz mieli by hit starcie trenerów itp. Polska piłka w wielu przekrojach to przykład amatorki za spore pieniądze.

15            -13
Kosmaty
@~~~Rampampam, @stary wiślak
@GrzegorzS mówi nie o przerwie na kadrę (która z ligowego kalendarza wyrywa zaledwie jeden weekend), tylko o przerwie między domowymi spotkaniami Wisły, która wynika z 1 weekendu na kadrę i 2 kolejnych na mecze wyjazdowe.

11            -1