Sobota, 31 sierpnia 2019 r.

Ben van Dael: - Zbyt łatwo traciliśmy bramki

- Jesteśmy zawiedzeni wynikiem i gdybym miał analizować ten mecz, to Wisła na początku lepiej i szybciej operowała piłką, mieliśmy z tym trochę kłopotu, bo gra wyglądała z naszej strony zbyt łatwo. Później wyszliśmy już z cienia, zaczęliśmy grać lepiej i tak to wyglądało, ale w kolejnych minutach to Wisła miała więcej miejsca i to nas nie tłumaczy, bo pozwoliliśmy stworzyć rywalowi zbyt dużo sytuacji - mówił na konferencji po meczu Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin, trener zespołu gości, Ben van Dael.

- Bez względu na to - komplementy dla mojej drużyny, bo szybko wróciliśmy i odrobiliśmy na 2-2. W przerwie chcieliśmy coś poprawić, aby dodać "kropkę nad i". Na początku drugiej połowy zaczęliśmy dobrze, ale zbyt łatwo straciliśmy gola na 3-2. Chcieliśmy to jeszcze zmienić zmianami w ofensywie, ale wtedy możesz zostać ukarany w kontrataku i tak straciliśmy gola na 4-2. Mogę powiedzieć, że zespół dał z siebie wszystko i być może na tyle to wystarczyło, ale na pewno walczyliśmy. Tylko zbyt łatwo traciliśmy bramki - dodał holenderski szkoleniowiec zespołu z Lubina.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~#*****#
Trenerze.
Gdyby nie prezenty zawodnikow Wisly, wynik bezdyskusyjnie bylby wysoki. Zaglebiu nie udalo sie odbudowac w meczu z Wisla, ktora byla za mocna.

24            -1
~~~artur
artur
Już nie trener, a były trener.

12            -1
~~~JK
I już nie ma trenera
Wisła "zwolniła" trenera 🤭

11            -1
wilkrobert13 2
zwalniajmy kolejnych trenerów...
A może powalczymy o cos więcej..!!Najbardziej ucieszyłaby mnie dymisja trenera Cracovii i Legii po rywalizacji z Naszymi Smokami!!;-)

8            -1