Sobota, 31 sierpnia 2019 r.

Wisła zwolniła trenera Zagłębia

Porażka w Krakowie z Wisłą 2-4 kosztowała trenera Bena van Daela utratę posady w Zagłębiu Lubin. Jak poinformował klub z Dolnego Śląska Holender został zwolniony z obowiązku dalszego prowadzenia zespołu.

Jako ciekawostkę dodajmy, że także najbliższy rywal wiślaków dokonuje zmiany szkoleniowca. Mowa oczywiście o Koronie Kielce i Gino Lettierim, który został odsunięty od prowadzenia "złocisto-krwistych".


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Jarek
Zza bramki
Szkoda trenera , Lubin był najtrudniejszym dotychczas przeciwnikiem na R 22 , no ale nie znamy tajemnic szatni

23            -2
~~~abc123
Akurat po takim meczy to dziwna decyzja.
Zagłębie, wbrew wynikowi, wcale nie wyglądało dzisiaj słabiej od Wisły. Nasi byli do bólu skuteczni, ale trzeba przyznać, że "Miedziowi" mieli mnóstwo szans na zdobycie gola. Coż, nie nasza sprawa.

22            -5
~~~Wiślak-No wy Bieżanów
Stać ich na zmiany.
Kto bogatemu zabroni zmieniać trenera ? mają kasiorki w ciul to zmieniają. Ale swoją drogą to jest w naszej EKlapie chore , żeby zmieniać trenera po słabszej serii gdzie widać , że zespół gra fajną poukładaną piłkę. Każdy zespół kiedyś złapie doła. Barcelona , Borussia , Monaco też teraz nie grają a nikt trenera nie zmienia. Nigdy nie będziemy mieli piłki na europejskim poziomie jak będziemy tak robić. Gdzieś już dzisiaj czytałem , że lepiej zwolnić trenera bo taniej , bo wygodniej , bo nowa miotła. Szkoda mi takich ludzi , ale taka już ich praca w naszej lidze. Byle tylko Legła nie zmieniła trenera do 26.10.19 :lol: po tej dacie niech robią co chcą :lol:

21            -2