Niedziela, 1 września 2019 r.

Michał Mak: - Czekałem na taki mecz

- Zawsze chciałem strzelić gola dla Wisły, w szczególności na Reymonta. Potrzebowaliśmy tej wygranej i teraz się z niej cieszymy - mówił po spotkaniu z Zagłębiem Lubin jeden z jego bohaterów, a mianowicie Michał Mak, który nie tylko zdobył w nim swoją pierwszą oficjalną bramkę w wiślackich barwach, ale dołożył też do niej aż dwie asysty.

- Czekałem na tego gola, tak jak i na asysty, bo poprzednio te moje podania nie dochodziły do partnerów i cieszę się, że to się poprawiło, ale nie zadowalam się tym. Dalej chcę ciężko pracować i pomagać chłopakom w drużynie, no bo od tego są zawodnicy ofensywni - żeby strzelali i dobrze podawali - przyznał.

- Czekałem na taki mecz, wydaje mi się, że był udany powinien dodać mi jeszcze więcej wiary w moje umiejętności. Fajnie, że on przyszedł, bo czekałem na swoją szansę - powiedział ponadto wiślak.


 KK, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

Waldi2
Brawo Michał!
Za dzisiejszy mecz. Gol i dwie asysty to fajne osiągnięcie. Wielu spisywało Cię na straty. Dziś pokazałeś się jako fajny skrzydłowy z serduchem do gry. Oby tak dalej!

74            -2
Kosmaty
Brawo. Złapał odpowiedni poziom, nawet lepszy niż
wymagany. Powodzenia, oby tak dalej.

49            -3
kibic 357
Brawo
Krytykowany za ostatnie występy i to niestety słusznie , pokazał , że ma dużą odporność psychiczną , nie załamuje się i wytrwale dąży do celu. Piłkarz który marzył aby grać w Wisełce i strzelać dla niej gole , zrobi wszystko aby marzenia zrealizować. Okazało się , że potrafi i warto na niego stawiać.

33            -2
wilkrobert13 2
no...chłopak zaszalał.
Na boku jezdził z rywalami jak wściekłe psy z burymi suk...ami!Trzymaj ten poziom bo jesteś nam potrzebny!:-)

35            -1
~~~Prezes.
Czyżby zachęta dla Brata.................?...
A mnie się marzy dołączenie Brata Michała do naszego składu i Wielka Wisła, jak drzewiej za wspaniałych Braci Szymanowskich, Brożków. Może kontynuacja pięknych tradycji klubu.? Tym razem jeszcze nie (gra jeszcze i oby jak najdłużej P. Brożek), ale wkrótce tradycję przejmą Bracia Maaaaaaak ...?. Czego nam z całego serca życzę. ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16            -2
SMOK
@~~~Prezes.
A możne jeszcze starszy buksa do Wisełki? Tak do duetu.

13            -4
wilkrobert13 2
Do Smoka.TO JEST MYŚL.
zbajerujmy fulla i wychodzi nam rym..!"bo wszyscy wiślacy to jedna rodzina!starszy i młodszy,chłopak czy dziewczyna!";-)

8            -6
~~~PS
do bezmyslnych jojczycieli
Wiec jaki z tego morał (w dodatku nie pierwszy raz)? Nie wieszac na danym zawodniku psow po 1,2, 3ech wystepach , jak to duzo osob w tym kraju ma w zwyczaju robic. Gosc ma szybkosc i dynamit co jest widoczne od pierwszych minut meczu z WKSem , a co jest najwazniejsze na jego pozycji. Oczywiscie jedna jaskolka wiosny nie czyni , ale niech sobie kazdy z takich jąkał przypomni z iloma zawodnikami juz tak jechal , zeby pozniej zamykac jadaczke ? :)

6            -1