Niedziela, 1 września 2019 r.

Maciej Sadlok: - Drużyna dobrze odpowiedziała

- O to chodziło, żebyśmy dziś wygrali. Kontrolowaliśmy ten mecz od początku i super się on dla nas ułożył, bo prowadziliśmy już 2-0, natomiast potem wkradła się nerwowość. Po naszych błędach straciliśmy bramki i nakręciliśmy tym Zagłębie. Na szczęście drużyna dobrze odpowiedziała i zwyciężyliśmy - mówił po meczu z lubińskim Zagłębiem, obrońca zespołu "Białej Gwiazdy", Maciej Sadlok.

- Wiemy nie od dziś, że Filip Starzyński ma dobrze ułożoną nogę i że Zagłębie żyje z jego podań. Nie zawsze jednak da się zagrać czysto. Czasami trzeba wybić piłkę na róg i to jest normalna rzecz. Ważne żeby się potem od tego uchronić. Na szczęście mamy trzy punkty i to jest podstawowa rzecz, choć bolą te dwie stracone bramki - dodał wiślak.

- Musimy pracować nad tym, ale też u siebie czujemy się zdecydowanie inaczej. Nasza w tym głowa, żeby i na wyjazdach wyglądało to dobrze, żeby także przywozić punkty, dlatego będziemy grali o to, żeby teraz z tych dwóch czekających nas wyjazdów przywieźć punkty i to po trzy punkty. Nikt nie będzie zadowalał się remisem, więc musimy się jak najlepiej przygotować i tak przestawić w głowach, żeby próbować tak grać, jak u siebie. Każdy zespół ma jakieś mankamenty i my taki mamy z grą na wyjazdach, ale wierzę, że będzie dobrze i z najbliższych wyjazdów wrócimy zwycięsko - zakończył Sadlok.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?