Niedziela, 1 września 2019 r.

Paweł Brożek: - Tak krzyczałem, że musiał usłyszeć

- Bardzo ważne były dla nas te trzy punkty, po porażce w Białymstoku - moim zdaniem niezasłużonej, bo po prostych błędach. Teraz też mieliśmy taki moment, w którym przestaliśmy kontrolować to spotkanie, ale wydaje mi się, że w drugiej połowie drużyna zareagowała bardzo dobrze, trochę poukładaliśmy środek pola, w szczególności wejście Rafała Boguskiego stworzyło nam możliwości do tego, aby to spotkanie kontrolować i to on poukładał ten środek - mówił po zwycięstwie nad Zagłębiem Lubin, strzelec aż dwóch bramek w tym spotkaniu, a więc Paweł Brożek.

- Tak krzyczałem do niego, że musiał to usłyszeć - śmiał się Brożek, wspominając podanie od właśnie Rafała Boguskiego, po którym padła bramka na 4-2. - Stare dobre czasy, a "Boguś" to piłkarz, który swoim przygotowaniem fizycznym i mądrością na boisku daje dużo tej drużynie - dodał.

- Po prostych stratach napędziliśmy poprzednio Jagiellonię, a tutaj zamiast wyciągnąć wnioski nie zrobiliśmy tego i z meczu który kontrolowaliśmy i w którym prowadziliśmy 2-0 oraz który powinniśmy wygrać wyżej - zrobił się remis i było trochę nerwowo - mówił ponadto wiślak.

- Nie będziemy mieć pretensji do Carlosa, bo wygraliśmy - śmiał się Brożek, pytany o błąd Jeana Carlosa Silvy, po którym padł gol dla Zagłębia na 2-1. - Popełnił prosty błąd, bo w takiej sytuacji żaden piłkarz nie ma prawa dryblować przed szesnastką, będąc z dwoma zawodnikami "na plecach", ale jest to inteligenty chłopak i na pewno wyciągnie z tego wnioski.

- Ten dorobek, który mamy jest dla mnie średni, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę mecze wyjazdowe, bo tam czegoś nam brakuje, żeby punktować, a to jest bardzo ważne, żeby awansować do "ósemki" - zakończył.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

Waldi2
Paweł, szacun!
Bluzgalem na Twoje zagrania w poprzednim sezonie. Nie byłem zadowolony, gdy Wisła przedłużyła z Tobą kontrakt. Jednak w tym sezonie dajesz czadu! Przepraszam i chcę więcej!

107            -3
~~~Pp78
@Waldi2
Brawo ty! Paweł jesteś WIELKI!👏👏👏

59            -4
~~~Wiślak-Kr akus
Brozio King
Brawo Paweł. Nie tylko grasz wybornie, ale pokazałeś klasę mówiąc o Bogusiu. Całe mnóstwo "kibiców" lży tego świetnego i ważnego dla Wisły piłkarza. Dyletanci jak barany pakują się w hejt dopieszczając własne pokancerowane ego. Sam tego doświadczyłeś. Tylko durnie trenerzy zawsze widzą go w składzie. Twoja gra i brameczki klasa.

76            -6
kuszczak
Jak to mawia Henryk -
Drużyna zareagowała pozitiwnie.

52            -1
~~~AW
....
Ale z Tym ze Rafał poukłada środek to go poniosło hahaha nic nie wniósł na boisko a jak skakał do głowę to chowal glowe polecam zobaczyc powtórki :)

19            -90
~~~M
Do AW
Ty za to chyba nie chowałeś nigdy głowy i parę razy w nią mocniej oberwałeś

50            -2
wilkrobert13 2
Paweł+Legenda=Wielka Wisła!
Ten chłopak pamieta zamierzchłe czasy Wielkiej Wisły kiedy rywale nie bali się samej porażki z Nami ale jej rozmiarów,bo to wstyd na całą Polskę dostać u siebie 0:7 i zostac spalony zywcem przez ziejącego ogniem Smoka Wawelskiego...Cieszy jego forma i powrót do zdrowia.Rekord jak nic padnie pan Kmiecik zostanie przegoniony w ilości strzelonych bramek w ekstraklasie.Szykuje się z tego powodu klubowa impreza jeszcze chyba w tym roku..?Brawo Paweł,Brawo Wisła,brawo MY KIBICE I brawo Trenerze Stolarczyk.

35            -1
cela3
Do AW
Cieszę się, że tak chętnie oglądasz powtórki, polecam zobaczyć tę przy bramce na 4:2 gdzie Boguś najpierw WYGRAŁ główkę i od tego zaczęła się akcja bramkowa

29            -2
~~~lolo
wilkrobert132...
To już nie wiem jakie koszulki będą z PAWŁEM BROŻKIEM, z okazji przekroczenia magicznych liczb legend Wiślackich w ilości bramek. Marzy mi się koszulka aby były to trzy postacie: PAWEŁ BROŻEK w środku jako 1 miejsce, na drugim KMIECIK a na trzecim... też WIŚLAK. Wszystko w kolorze do medali olimpijskich i do miejsca 1,2,3. (Twarze piłkarzy). I napis: "KAŻDA BRAMKA TO HISTORIA NAS WSZYSTKICH" ;-)

17            -2