Niedziela, 1 września 2019 r.

Kamil Wojtkowski: - Daliśmy z siebie wszystko

- Jak to bywa w życiu piłkarza - bywają w nim te lepsze i te gorsze mecze. Myślę, że dałem z siebie sto procent, tak jak i cała drużyna. Mieliśmy można powiedzieć chwilę zawahania, bo po tych dwóch pierwszych zdobytych bramkach wydawać by się mogło, że mecz idzie po naszej myśli i powinniśmy tylko strzelać kolejne bramki, no ale myślę, że pokazaliśmy charakter. Wyszliśmy na drugą połowę, daliśmy z siebie wszystko, stąd ten wynik - mówił po meczu z Zagłębiem Lubin strzelec bardzo ważnej w tej potyczce bramki, bo na 3-2, a więc Kamil Wojtkowski.

Młody wiślak został zapytany o to, kogo wskazałby za MVP meczu Wisły z Zagłębiem i podając mu do wyboru Pawła Brożka i Michała Maka - zdecydowanie wskazał na tego starszego kolegę.

- On jest po tym powrocie w ogóle fenomenem! Tak się zasłużył dla drużyny, zdobywa kolejne bramki i chwała mu za to. Mam nadzieję, że nie przestanie - zakończył "Wojo".

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisła☆
szykować mu
nowy kontrakt bo kończy w czerwcu

69            -2
~~~Radekrrrr r
Wojo
Na taki mecz w Twoim wykonaniu czekałem! BRAWO!!!!

84            -1
~~~Szogun
Kontrakt
Myślę że nasz zarząd jest jakoś dogadany z Wojem i przy transferze wszyscy będą zadowoleni. Bardzo w to wierzę.

45            -4
wilkrobert13 2
Myślałem ,że danie plusa wystarczy...
Muszę coś jednak napisać.Jakoś w czasie meczu nie widziałem braku Bashy...Kamil walczył wraz z całą drużyną i pokazał pazur dojrzałości.O to mi właśnie chodziło!!!Nie bał się wejść ciałem w większego przeciwnika i ten pojedynek wygrać ,ale najważniejsze są przymioty czysto piłkarskie.Pokazał kawał dobrej piłki.to zdecydowanie jego najlepszy mecz w barwach Naszego klubu!Oby tak dalej.Jego wybory były doskonałe.rozgrywanie piłki wzorowe no i o czym mówiłem wcześniej-Pokazał charakter wojownika!!:-)

56            -5
Nota_bene
KAMIL...
... ależ Ty mi zaimponowałeś :-) Brawo!!

26            -2
Nota_bene
No, Kamil, myślę, że nie wszystko...
Ty mi wyglądasz na takiego z niezłym zapasem ADHD i całą paletą ukrytych umiejętności technicznych. Wydaje mi się, że wreszcie nabrałeś luzu i każde złe zagranie nie jest już traumą, którą przeżywasz przez następnych 5 min. Kibice ganią złe zagrania ale bardziej doceniają szybkie wstanie z kolan i walkę! Do przodu Kamil, bez strachu i będzie ok, jak było właśnie w tym meczu!!

40            -1
szczebelek
Znowu tylko rok kontraktu...
Jeśli w okresie między przerwami na reprezentację Wojtkowski powtórzy to co pokazał wczoraj, to trzeba go zamknąć w piwnicy i zmusić do podpisania minimum trzyletniego kontraktu tylko po to by go sprzedać... Jeśli mam go porównywać do Dziczka i Jagiełły, którzy odeszli do seria a, to z jego potencjałem technicznym Kamil ich zjada i po dobrym sezonie z nowym kontraktem możemy dostać o wiele więcej niż za Brleka, bo to Polak... I nie zgadzać się na śmieciowe odstępne jak w przypadku Kolara.

36            -2
darwos
Oby
Oby to nie była pojedyncza jaskółka. Od dawna wierzyłem w chłopaka, kiedy większość go krytykowała. Chłopak posiada umiejętności piłkarskie. Jeśli dojdzie do tego glowa, odpowiednią pozycja na boisku to jest to naprawdę solidny grajek.

33            -1
SMOK
Majstersztyk
Ta twoja bramka Kamilu to majstersztyk. Podglądnąłeś młodego Buksę i ci wyszło zajefajnie. Masz papiery na granie ale zapomnij o nich poprzednich tylko dopisuj nowe, lepsze rozdziały.

12            -2
pawelkaper1
Kamil...
zaimponowałeś mi zachowaniem po meczu. Brawo chłopaku. Prawdziwy Wiślak!!!:-)

4            -1