Wtorek, 10 września 2019 r.

Prezes Wisły zaszachował miasto?

Według doniesień serwisu lovekrakow.pl - po. prezesa Wisły Kraków, Piotr Obidziński, przysłał miejskim włodarzom kolejną opcję zmiany długu, który klub jest winny za wynajem stadionu. Tym razem dotyczy to propozycji przekazania przez Wisłę Kraków SA, na rzecz Gminy Kraków, band ledowych o wartości 1,2 mln złotych. Wszystko to w ramach spłaty części raty zadłużenia.

Gdy przed pięcioma laty z podobną inicjatywą wyszła Cracovia - miasto zgodziło się na taką opcję.

Źródło: lovekrakow.pl


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

tasin81
Szach mat
Czerwony Jacku

158            -8
GrzegorzS
Dobre, bardzo dobre
ciekawe co na to urzednicy, bo jak tu sie nie zgodzic był już precedens. Jednego co teraz nie może zrobić Majchrowski to stwierdzić, że to sprzeczne z prawem, bo od jakiegoś czasu w prawie w tym temacie niewiele się chyba zmieniło.

104            -5
ed_rush
hehehe
Piękna zagrywka:) Sztos!!

113            -3
~~~Rozpierdu cha2019
Ale mamy tydzień
Kasa za zdrajcolitosa, bilety na derby w pień, Gruba Marzena czekaj pod sąd i jeszcze to..… że też mam taki klub w sercu a nie nudne ksc czy piasta gliwice

69            -5
szczebelek
Będzie bredził dalej...
Nie zgodzi się, bo mu w oczy będą świecić po nocach nad łóżkiem...

37            -3
ddd
R22
link » To jest przekręt stulecia-wydać 600 miliońow i końca nie widać.. :-/ A Pan Obidziński ma łeb na karku-może wreszcie skończy sie ten cyrk. :-)

43            -7
Stint
Nooo piękna akcja
Jakby 3,5 mln zł wpadło za carlitosa plus ok 1,5 mln z derbów (przychodu bo zysk pewnie mniejszy o koszty najmu ochrony ect) plus ten szach plus potencjalna kasa od miasta zaczyna to nabierać rumieńców.

34            -4
~~~Komar
I tak wielu kibiców Wisły głosuje na pięknego Jacusia
I to jest najbardziej wk...jące.

73            -19
Stint
To może ankieta
kto z kibiców głosował na Prezydenta Jacka łapka czerwona (nie pytajcie dlaczego czerwona) a kto głosował na kogoś innego zielona

85            -41
~~~Kepass
Super
Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, ale same dobre informacje ostatnio. Fajnie, że na czele Wisły stoją wreszcie kompetentni i rzetelni ludzie.

53            -2
Kosmaty
Ciekawy pomysł.
Wygląda na to, że miasto zostało przyparte do muru i tym razem nie ma możliwości odrzucenia pomysłu Wisły (w końcu takie postępowanie byłoby jaskrawym dowodem na stosowanie podwójnych standardów, faworyzowanie jednego podmiotu (Cracovia) i utrudnianie wolnorynkowej konkurencji). Z drugiej jednak strony... wszyscy znamy obecnego włodarza miasta. Nie zdziwiłoby mnie gdyby po raz kolejny znalazł "logiczne i niepodważalne argumenty zgodne z przepisami prawa, a nawet przez nie narzucone" przeciwko temu rozwiązaniu.

47            -2
~~~erwin
Czy to taki szach?
Miasto odpowie że już "wcześniej" kupili od cracovi więc już nie są zainteresowani.

8            -2
hutniczek12
Wiślak..
Nareszcie w NASZYM KLUBIE są ludzie z "jajami" BRAWO panie prezesie .

3            -2