Sobota, 14 września 2019 r.

Maciej Stolarczyk: - Szanujemy ten punkt

- Zacznę może od końca - szanujemy ten punkt, który zdobyliśmy, ponieważ zdobyliśmy go w trudnych warunkach. Zdawaliśmy sobie sprawę, że po zmianie trenera zespół Korony będzie zmotywowany do tego, aby pokazać się z jak najlepszej strony, a dodatkowo mieliśmy utrudnione zadanie z powodu otrzymania czerwonej kartki - mówił po meczu przeciwko Koronie Kielce, trener krakowskiej Wisły, Maciej Stolarczyk.

- Pomimo tego strzeliliśmy w takiej sytuacji bramkę i zabrakło nam konsekwencji, by ten rezultat obronić, ale to Korona była zdeterminowana i mój zespół musiał się temu przeciwstawić. Zabrakło nam jednak klarownych sytuacji, ale był to efekt tego, że graliśmy w dziesięciu. Szanuje ten punkt, bo był on ciężko wywalczony - dodał.

Trener zespołu "Białej Gwiazdy" został zapytany o sytuację z czerwoną kartką dla Rafała Boguskiego, bo kontratak gospodarzy nastąpił po rzucie rożnym dla Wisły.

- Był to efekt naszego stałego fragmentu gry i naszego ustawienia. Będziemy o tym meczu rozmawiali, tak jak o każdym i te elementy, które są do poprawy będziemy poprawiali, ale to co było dla mnie kluczowe, to wykreowanie sytuacji i zamiana ich na bramki. To nam się nie udało, ale było to związane z tym, że przez większą część meczu graliśmy w dziesięciu - zakończył Stolarczyk.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Kibic 1906w
Trener ?
Milcz Waść wstydu oszczędź !!!

9            -72
~~~Jarek
Podsumowanie
Trener , miał plan , na ten mecz , dwóch defensywnych pomocników posadził na ławce , trzeci dostał czerwień , bez Sobolewskiego w sztabie szkoleniowym , została zachwiana równowaga między defensywą a ofensywą

12            -42
~~~Kibol z Reymonta
@~~~Kibic 1906w
Tacy Pejsaci prowokatorzy powinni być banowani z urzędu.

37            -9
~~~Prawda
Stolar
Pora wziąść się do roboty , bo im dłużej pracujesz tym gorzej to wygląda

20            -44
~~~tsss
@~~~Kibol zReymonta
Tacy jak on powinni być ignorowani. Nie plusować, nie minusować, a najważniejsze to nie odpisywać na ich komentarze. Gwarantuje, że takie gówno zniknie w pasiastej dupie szybciej niż się tu pojawiło.

23            -5
kibic 357
Trener
Ma poparcie wielu kibiców naszej Wisełki i pomimo drobnych błędów które wytykają mu ludzie na portalu - dobrze prowadzi drużynę. Chce aby zespół grał widowiskową i otwarta grę przyjemna "dla oka" , nie zaś ustawiali autobus na swoim polu karnym. Ja również zauważam błędy w ustawieniu defensywy i czasem brak należytego zabezpieczenia własnej bramki , lecz widzi to również nasz trener i stara się jakoś temu zaradzić. Musi znaleźć zloty środek aby pogodzić zaangażowanie w większej ilości zawodników w grze ofensywnej i przy wykonywaniu stałych fragmentów gry - ze skutecznym zabezpieczeniem naszej bramki. Ma zawodników takich jakich ma a pomimo tego jakoś sobie radzą , gdyby miał skład jak za czasów B.Cupiała to można by mieć do niego pretensje.

18            -4
~~~Prezes.
Rachunek Sumienia (zysków i strat)
Prawdopodobnie nadszedł już czas Panie Trenerze na małe podsumowanie. Czy dalej eksperymentować, czy wrócić do stabilnego składu. Czy naprawdę nie można skorzystać jeszcze z usług M. Wasilewskiego, Ł. Burligi i tych młodszych, którzy dzielnie walczyli na wiosnę - Hoyo-Kowalskiego, Grabowskiego. Gramy właściwie z trzęsącą się obroną. Czy mamy podział na defensywnego pomocnika, który logicznie myśli i wciąż asekuruje tyły. Może potrzeba więcej ogrania razem. I przepraszam, jeszcze jeden temat - zmiany. Nawet w szkole uczą, że świeży zawodnik może grać wydajniej, a zmiany można wcześniej zaplanować. Może strategia 2 x po 45 min dla 4 zawodników i jedna zmiana w zanadrzu np. na 75 minutę. To przecież małe ryzyko w porównaniu z korzyściami (dotychczas żadnymi) ze zmian wykonanych przez Pana np. po 88 minucie. Litości................. i trochę rozsądnego myślenia.

21            -4
~~~FanWisły
...
Nie da się już słychać tych bzdur, które wygaduje nasz super treneiro. Ręce opadają. Skoro gość jest zadowolony z remisu z najgorszym zespołem w lidze to mamy duży problem.

16            -23
Fred
Obrona
Panie trenerze czy nie wydaje się Panu że limit błędów w wykonaniu p. Janickiego został wyczerpany? Taki Wasyl siedzi na ławie a Janicki dostał plac nie wiadomo na jakiej podstawie, doszedł do drużyny to powinien udowodnić że jest lepszy od Wasyla i dopiero dostać plac a on przeciwnie co 2 mecz udowadnia że jest słabszy. Podobna sytuacja z p. Niepsujem tylko z tą różnicą że Bury miał kontuzję i chyba na mecz z Koroną tez się czegoś nabawił. Pozdrawiam

9            -3