Sobota, 14 września 2019 r.

Michał Buchalik: - Czasami takie mecze też można wygrać

- Graliśmy w osłabieniu przez dłuższy czas meczu i wiadomo, że mieliśmy swoje sytuacje i czasami takie mecze też można wygrać, ale ten punkt też szanujemy - mówił po meczu z Koroną Kielce, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Michał Buchalik. - Gdybyśmy wytrzymali te pierwsze piętnaście minut po przerwie, to ten mecz nie musiał się tak skończyć. Mówiliśmy sobie o tym w przerwie, że początek będzie bardzo ważny - dodał wiślak.

- Przy tym rzucie rożnym złe było nasze ustawienie taktyczne, źle to zaasekurowaliśmy. Zawodnik wyszedł na czystą sytuację. Na pewno tak nie może być - tak Buchalik opisywał sytuację, po której z czerwoną kartką wyleciał z boiska Rafał Boguski, a Wisła musiała radzić sobie w osłabieniu.

- Trzeba też jak jest taka możliwość pomóc zespołowi, ale najważniejsze jest dobro drużyny. Gdybyśmy zdobyli dziś trzy punkty, to na pewno byłbym bardziej zadowolony z tych moich interwencji - zakończył bramkarz, który w kilku sytuacjach ratował zespół przed utratą bramek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Kibic 1906w
Zero
Czasami zamilcz . Jestescie dla mnie zerami. mam dosc !!

4            -69
~~~Stah
do Kibic 1906
Obawiam się, że dla większości kibiców Wisełki tY dla nas też jesteś zerem pisząc takie bzdury

45            -2
~~~DupskoBra zowe
Kibic1906
A Ty za to jesteś mniej niż zero. Idź dalej pij piwo, chodź do pracy układać worki z cementem i zamilcz. Naprawdę, nie jesteś tu potrzebny 🚽

19            -3
~~~greg
greg
mam nadzieje smieciu ze nie jestes kibicem Wisly,ciekaw jestem czy byles choc na jednym meczu [...]!

15            -2
~~~mr
Kibic 1906w
Zastanawiam się czasami czy nie błędem była powszechna likwidacja analfabetyzmu, dziś co niektórzy musieli by zostawić swój jad dla siebie bo nie potrafiliby go wylać na zewnątrz bez uszczerbku dla otoczenia.

17            -2
kibic 357
Mile zaskoczenie
Pomimo wielu wątpliwości M.Buchalik w bramce spisuje się pewnie i nie zdarzają mu się "bobole" jak Lisowi. Niestety nasza obrona robi błędy w ustawieniu , konsekwencja to których są tracone bramki na które to nasz bramkarz nie ma wielkiego wpływu. Jego postawę należy ocenić pozytywnie.

33            -2
~~~Typowywiś lak
@~~~Kibic 1906w
Dla mnie „zero” to ktoś upaprany w błocie z kałuży. Hmmmm to pewnie ty?

13            -2