Poniedziałek, 16 września 2019 r.

Michał Buchalik najlepszym wiślakiem w meczu z Koroną

Najlepszym piłkarzem Wisły Kraków, w meczu z Koroną Kielce, był Waszym zdaniem nasz bramkarz - Michał Buchalik. Jako jedyny otrzymał od Was średnią notę zaczynającą się od "szóstki", a dokładniej 6.03. Kolejni w tym zestawieniu - Paweł Brożek i Maciej Sadlok otrzymali oceny na poziomie odpowiednio 5.84 i 5.71 punktów.

Niestety mecz w Kielcach nie był w wykonaniu wiślaków najlepszym - i to nawet bez względu na to, że większość zawodów zmuszeni byliśmy - po czerwonej kartce dla Rafała Boguskiego - radzić sobie w osłabieniu. Przed zejściem "Bogusia" nie było bowiem z naszą postawą lepiej.

Nic więc dziwnego, że poza wymienioną we wstępie trójką - jeszcze tylko Michał Mak i Kamil Wojtkowski otrzymali od Was oceny powyżej wyjściowej "piątki".

Najsłabiej oceniliście - co zrozumiałe - niefortunnie faulującego Boguskiego, który obejrzał pierwszą czerwoną kartkę w karierze.

A oto komplet wyników

Michał Buchalik 6.03
Paweł Brożek 5.84
Maciej Sadlok 5.71
Michał Mak 5.28
Kamil Wojtkowski 5.18
Lukas Klemenz 4.90
Vullnet Basha 4.76
Vukan Savićević 4.52
David Niepsuj 3.78
Víctor Moya Martínez 3.63
Rafał Janicki 3.38
Rafał Boguski 2.98

Pozostałe oceny:
Praca trenera Macieja Stolarczyka 4.60
Praca sędziego - Paweł Gil 4.27
Gra zespołu: Korona Kielce 4.22
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 4.17
Gra Wisły w defensywie 4.14
Gra Wisły w ofensywie 3.95
Atmosfera na trybunach 3.10

Jean Carlos Silva i Przemysław Zdybowicz - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 1 313 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~goal
Nie rozumiem.
Boguski dostał 2 z hakiem, bo naraził się na wykluczenie z gry, nadrabiając błędy kolegów i skutecznie zapobiegając utracie bramki. Pewnie, gdyby odpuścił pogoń za koroniarzem, dostałby co najmniej notę 5, a podejrzewam, że gdyby to był ktoś inny, mógłby zostać bohaterem meczu.

50            -34
~~~mk
do goal
Skąd wiesz że błędy kolegów a nie swój? Widziałeś rozpiskę kto za co odpowiada przy rzucie rożnym? Przypuszczalnie to jednak Boguski był jednym z odpowiedzialnych za niedopuszczenie do takiej kontry.

27            -34
~~~tsss
@~~~goal Strategiem nie jestem
Ale wydaje mi się, że to Boguski był odpowiedzialny za zabezpieczenie obrony przy tym rzucie rożnym. Obrońcy mieli walczyć o piłkę w powietrzu. Ale był to schemat pewnie ćwiczony na treningach tylko coś nie pykło. Za blisko byliśmy wszyscy bramki przeciwnika. Tu winny jest raczej Stolarczyk

31            -21
~~~goal
~~~mk~~~tsss
Odpowiedzialnym był Mak, który nie nadążył za kielczaninem.

22            -14
Stint
nie ma się
co podniecać trener widzi tę tabelę dokładnie odwrotnie;-)…..

9            -17
~~~tabaluga
Eeee
Najbardziej mnie rozwaliło jak Boguś mając 35 lat zasuwał za scyzorem a reszta odpuściła... Gdyby nie ten faul mógłby być karny, gol, korona poszlaby za ciosem a tak to udało się dowieść remis. Tak w ogóle to jaki ma sens wejście pięciu zawodników w bramkę rywala? Że wszyscy wystrzelą i polecą na naszą? Już lepsza była Szarańcza, to było spustoszenie swego czasu.

11            -8
~~~ricardinh o
analiza VAR
Niezależnie od faktu, iż w asekuracji był przedszkolny błąd, to ja na zwolnionej powtórce zauważyłem, że to Cebula wbiegając przed Bogusia trącił Go kolanem w udo i się przewrócił. Sytuacja z pozoru klasyczna: pościg, faul, czerwona a wg mnie do głębokiej analizy przez VAR. W końcu od czego jest? Ale na takie dokładne weryfikacje może liczyć w naszej lidze tylko jeden klub. Nie z byłej stolicy a z aktualnej.

10            -6