Piątek, 20 września 2019 r.

Z Wisłą Płock bez czterech zawodników

W spotkaniu z Wisłą Płock trener Maciej Stolarczyk nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników. Wciąż kontuzjowani są bowiem Jakub Błaszczykowski i Aleksander Buksa, a także Łukasz Burliga.

Do grona nieobecnych dochodzi ponadto pauzujący z powodu czerwonej kartki Rafał Boguski.

Ten ostatni pojedzie jednak z zespołem do Płocka, bo wiślacy nie wracają po tym spotkaniu do Krakowa, ale od razu - przez Grodziski Wielkopolski - pojadą na mecz pucharowy do Stargardu. Z kolei Błaszczykowski, Buksa i Burliga - zostają w Krakowie.

- Ci zawodnicy zostają w Krakowie, będą mieli rehabilitację, aby wrócić do pełnej sprawności. Nie chcę na dziś eksploatować ich podróżą. Są dla nich przygotowane specjalne programy, aby jak najszybciej wrócili na boisko. Łukasz Burliga jest natomiast w trakcie leczenia, nie jest to do końca uraz mechaniczny, ma problemy zdrowotne i musi przejść kurację antybiotykową. Liczę, że w najbliższym czasie dołączy do zespołu i będzie gotowy do kolejnych spotkań - powiedział Stolarczyk, a pytany o kontuzję Błaszczykowskiego, powiedział: - Zawsze jestem optymistycznie nastawiony. Kuba przechodzi proces leczenia i mam nadzieję, że na mecz derbowy uda się go wyleczyć i będzie przygotowany do tego spotkania, ale zdrowia nie oszukamy. Nie ma ścieżki na skróty, wszystko pokaże diagnoza przed meczem derbowy, wtedy podejmiemy decyzję, czy wystąpi w tym spotkaniu, czy będzie potrzebował więcej czasu - zakończył trener.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

ddd
Bury
się znowu rozsypał? :-( Oby się wszyscy wykurowali na Derby( choć wiadomo,ze z Kubą może być problem). A co do Bogusia-nie mam żalu o tą czerwień-wyraźnie widać,że to Mak miał jakby co gonić Cebulę,ale się zagapił i musiał lecieć Boguś.

40            -11
szczebelek
Inaczej tego nie widzę w tym meczu.
Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Sadlok - Wojtkowski, Silva, Basha, Savicević, Mak - Brożek i nie ma co kombinować ze składem... Chuca nie nadaje się do gry od pierwszej minuty, a Drzazga lepszy nie jest. Niepsuj gra tylko dlatego, że Burliga się połamał i nie może dojść do formy. Na ławce będzie głównie młodzież, więc jak chcemy coś ugrać to trzeba strzelić 2-3 bramki przed zmianami.

21            -4
~~~Jarek
Zza bramki
Taka jedenastka prawdopodobna + joker w talii trenera

15            -2
MISIEK_BIS
boguski - mbape
Nie wiem czy ktoś z Was zwrócił uwagę ba prędkość Bogusia 34,45 km/h przy ściganiu Cebuli. A to Mak miał być ten szybki. I tile w temacie. Malkontenci spróbujecie się z Bogusiem na 30 m z zatrzymanego startu.

31            -6
~~~New B
Misiek bis
Weź Go sobie do sztafety a w piłkę niech gra rekreacyjnie w 3 lidze...oszczędzi to wielu irytacji nerwów

7            -28