Niedziela, 22 września 2019 r.

Radosław Sobolewski: - Duże emocje

- Ponownie chciałbym podziękować chłopakom, bo po tak ciężkim boju, jaki stoczyli w środę w pojedynku derbowym, dzisiaj zagrali przy tej aurze równie ciężki mecz. Stanęli na wysokości zadania. To cieszy. Pokazali po raz kolejny charakter i tak naprawdę udowodnili sobie, że mogą naprawdę dużo, oczywiście o ile są skoncentrowani i nastawienie jest na sto procent - mówił po meczu z Wisłą Kraków trener "Nafciarzy", Radosław Sobolewski.

- Co do samego meczu, to pierwsza połowa była wyrównana. Oczywiście, piłkę miała częściej Wisła Kraków, ale mieliśmy nad tym kontrolę. Na to się nastawialiśmy. W drugiej połowie, podobnie jak w meczu z Legią, naszą postawę determinował wynik. Wisła chciała za wszelką cenę odrobić tę jednobramkową stratę, natomiast my mądrze się broniliśmy - dodał.

- Niesamowicie duże emocje towarzyszyły w trakcie tego meczu, a nawet większe jeszcze przed nim. Ciężko to w ogóle opisać. Spędzając kilkanaście lat w jednym miejscu, pracując i jako piłkarz, i trener jestem związany bardzo mocno i emocjonalnie. Tak naprawdę, to było trochę dziwnie, że jestem po tej drugiej stronie. Duże emocje - zakończył Sobolewski.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Wislaczek
Powodzenia Sobol
Juz teraz widac efekty twojego odejscia od Wisly, bo to co gramy na ten moment to kompletny piach. Powodzenia, i wracaj predko do nas ;)

32            -11
~~~Tylko Wisła
Sobol
Jesteś legendom !! I moim zdaniem to Ty powinieneś prowadzić Wisłę ... ale nie tą z Płocka !!

29            -19
~~~wer
Brawo
Sobol powinieneś być z nami jako 1.

29            -12
~~~Prawda jest naga
Po cichu, liczylem na remis,
ktory nikogo by nie krzywdzil, a kazdy ma po 1 pkt. Moje liczenie zawiodlo, gdyz trener Sobolewski lepiej wykonal plan i zawodnicy nie zawiedli. Zawiedli nasi zawodnicy i trener. Stad glupia porazka. Kiedys znowu bedzie brakowac punktow, a teraz lekkomyslnie je trecimy. Wraca wiec temat ten sam od wielu lat !

30            -8
~~~ts_maciek
Sobol
Szacunek, pełen profesjonalizm. Twoje miejsce jest w Krakowie. Pamiętaj o tym.

28            -3
~~~Slava Wisla!
Nie ma sprawy Radek
Piwo za te 3 oddane punkty postawisz przy kolejnej wizycie na R22. JEDYNA WISLA dzisiaj pospacerowala sobie.

17            -5
sk04
W dalszym ciągu zachodzę o głowę ...
... jak można było pozbyć się z Naszego Klubu tak oddanego człowieka i Trenera ! W tej wypowiedzi czytam między wierszami, że Sobol sądził, że zasiądzie na ławce trenerskiej Wisełki. Tymczasem poszedł szukać szczęścia na ławce trenerskiej w Polskę :-( , ponieważ nikt z Klubu nie zaproponował Mu sensownego planu na przyszłość ! Dla mnie straciliśmy nie tylko oddanego Klubowi człowieka, ale b. dobry materiał na Trenera ! Napiszę od serca, że takich strat nie można załatać każdym innym człowiekiem. To nie jest statystyka ! Poza tym mam nieodparte wrażenie, że po odejściu Sobola, Stolar gubi się w swoich zamysłach taktycznych, co mnie osobiście napawa przerażeniem i brakiem pomysłu na przyszłość ! Nie jestem za zwolnieniem Stolara, ale wyrażam swoje wątpliwości, których z każdym meczem mam coraz więcej :-( Niestety !

20            -14
~~~Tomson92
My po prostu nie mamy kim grać...
To i tak jest całkiem sporo. Oby wszyscy przeciwnicy Stolara się nie przekonali, że to co robi jest naszym maksimum. Na Derbach będzie lepiej, ale w zimie przydałoby się 4-5 piłkarzy, taka prawda...

10            -3