Niedziela, 22 września 2019 r.

Kamil Wojtkowski: - Chcieliśmy dzisiaj przełamać tę wyjazdową passę, ale nie udało się

- Mieliśmy sytuacje ku temu, by zdobyć w końcu trzy punkty na wyjeździe. Chcieliśmy dzisiaj przełamać tę wyjazdową passę, ale się nie udało - mówił po niedzielnej porażce w Płocku z tamtejszą Wisłą, środkowy pomocnik "Białej Gwiazdy", Kamil Wojtkowski.

- Sam miałem jedną sytuację w pierwszej połowie, kiedy fajnie Maciek Sadlok wycofał piłkę. Wystarczyło dołożyć nogę. Wydawało mi się, że z takiej sytuacji musi być bramka, ale przeciwnikowi udało się zblokować. Pierwsza połowa wyglądała dużo lepiej, niż to, jak to było w drugiej. Jedyne co można powiedzieć po meczu, to o tej nieskuteczności. Stwarzamy sobie sytuacje i nie ma większego problemu, by do nich dochodzić, ale nie kończy się to bramkami. Rezultat jest jaki jest - oceniał niepocieszony "Wojo".

- Staraliśmy się w drugiej połowie konsekwentnie kontynuować to, co robiliśmy podczas pierwszej. Ten stały fragment gry zadecydował o tym, że później ciężko stwarzało się te sytuacje pod bramką. Przeciwnicy się cofnęli większą liczbą zawodników i szukali swoich szans w kontratakach. To im się udało - dodał.

W samej końcówce spotkania Wojtkowski upadł na murawę, a cała sytuacja wyglądała niepokojąco. Jak jednak sam przyznał jego uraz nie jest groźny. - Wszystko jest już okej. Pod koniec drugiej połowy trochę mnie zamroczyło i nie do końca wiedziałem gdzie jestem.

Przed "święta wojną", która już za tydzień, krakowianie wybiorą się do Stargardu na mecz 1/32 finału Pucharu Polski.

- Nie ma większego znaczenia, czy jest to liga, czy Puchar Polski - to są ważne mecze. To jest najkrótsza droga do Europy, właśnie przez rozgrywki Pucharu Polski. Jest to istotne spotkanie, do którego się przyłożymy i będziemy starać się wygrać - zakończył Kamil Wojtkowski.


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~wer
Kamil
jeden z nielicznych którzy starali się walczyć jeszcze Mak, Brożek a reszta szkoda gadać

48            -5
~~~TS77
Coraz lepiej
Poprawny mecz Wojtkowskiego tak trzymać 👍

46            -4
~~~Eziek
Eh
No i nie uda się z błękitnym w PP i potem w derbach naR22.. Bo brak wam zwyczajnej woli walki, orania na boisku.. Obym się bardzo mylil

12            -13
~~~tsss
@~~~Eziek
Pisząc o braku orania boiska i woli walki po dzisiejszym meczu pod wypowiedzią Wojtkowskiego świadczy, że jesteś ślepy, albo zwyczajnie głupi.

11            -2