Czwartek, 26 września 2019 r.

Vukan Savićević powołany na mecze eliminacyjne Czarnogóry

Pomocnik "Białej Gwiazdy", Vukan Savićević, otrzymał powołanie do reprezentacji Czarnogóry na spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 z Bułgarią oraz Kosowem.

Starcie z Bułgarami zostało zaplanowane na 11 października na godzinę 20:45 w Podgoricy, a z Kosowem na 14 października, również na godzinę 20:45, w Prisztinie.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Keny
Powołania
Vukan odkąd otrzymuje powołania, obniża loty..

37            -17
~~~wiślak90b r
Co?!
Nie zasłużył, gra piach.......:lol: :lol: :rotfl:

24            -25
~~~PS
Do malkonentow
Ledwie 2 czy 3 mecze slabsze i juz siadanie na kims, tak jakby to byl robot i kazde 90min mialby grac na najwyzszym poziomie, prze***ni wy jestescie, prz****ana polska mentalnosc. A w niedziele zamkmie wam te Jojczycielskie jadaczki :)

48            -11
~~~WisłaNaZa wsze
Pierdo*****
chłopak zagrał jeden słaby mecz i już wielkie halo, a może akurat się przeziębił czy coś, możecie się śmiać ale teraz taka pora. Sam wiem po sobie, że przeziębiony człowiek nie jest sobą.

19            -5
~~~goal
Chyba trener dawno go nie widział w akcji.
Savičević jak Brlek. Potencjał ma, tylko go przed nami ukrywa:)

8            -14
~~~FanWisły
Do ps
I co? Zwycięstwo w derbach zmaże wszystkie plamy tych kopaczy? Tego właśnie ich nauczyliśmy, a oni się w szatni i na treningach z nas śmieją do łez bo mają dzięki naszej mentalności wieczne wakacje.

10            -26
~~~xgold1
hejterzy
2-3 slabsze mecze i ch*j, nie nadaje sie. Co z tego ze w reprezentacji zaliczyl (ladna) asyste i ze gra dobrze. Jak mogl go powolac???

14            -3
Kosmaty
Vukan gratulacje i poodzenia.
Co do jego formy... nie jest gorsza niż była wcześniej. Od początku przyzwyczaił nas, że zdarzają mu się gorsze mecze, a nawet w tych bardzo dobrych miewa głupie zagrania i jeszcze głupsze straty. Obecnie jego słabsze mecze nie są gorsze od tego co przeciętnie prezentował wiosną, porpostu te lepsze spotkania są na wyższym poziomie niż pokazywał wcześniej i widać dużą dysproporcję. Ale bierze się ona z przesunięcia górnej granicy (a tym samym także średniej jakości występów), bez ruszania dolnej, która niestety została gdzie była.

9            -4
~~~TSWfaan
Vukan
Zamiast się cieszyć, że mamy reprezentanta kraju w swojej kadrze, który swoją drogą jest jednym z lepszych u nas, a zarazem perspektywicznym graczem, to malkontenci znowu płaczą. Zapomnieliście gdzie byliśmy w styczniu? Żeby wróciła normalność to musi potrwać, a wy już najchętniej byście zwolnili trenera i wieszali psy na zawodnikach.

9            -3
~~~PS
do fan
Haha , nastepny. Pieknie odklejony od rzeczywistosci, gdzie ja cos takiego napisalem? :lol: rece opadaja

2            -2