Niedziela, 29 września 2019 r.

Michał Probierz: - Byliśmy do tego meczu bardzo dobrze przygotowani

- Takiego spotkania się spodziewaliśmy. Podeszliśmy wysoko i graliśmy bardzo agresywnie. Po czterech derbowych porażkach było nam bardzo trudno. Przegraliśmy w pewnym momencie środek pola. Widać było, że trochę nam jeszcze czegoś brakuje. I tak udało nam się stworzyć zagrożenie. W drugiej połowie wiedzieliśmy, że musimy wykorzystać tę jedną akcję - mówił po meczu Wisły z Cracovią trener zespołu gości, Michał Probierz.

- Przykro, że w przerwie Mateusz Wdowiak musiał opuścić boisko z powodu urazu. W końcówce zaś musieliśmy zabezpieczyć środek pola. Dla nas ważne jest to, że jesteśmy teraz na drugim miejscu. Dla mnie, że udało nam się zagrać dobre spotkanie. Teraz przed nami ważny mecz z Górnikiem - dodał.

- Myślę, że nikt z Krakowa nie żałował tego, że przyszedł na to spotkanie. Na pewno ze stadionu wychodził zadowolony - mówił ponadto prowokacyjnie Probierz. - Jeżeli chodzi o poziom meczu, to my jesteśmy którąś tam ligą w Europie. W topowej lidze wczoraj, w meczu Atlético - Real, też nie było dużo piłki w piłce, tylko walka. Najważniejsze dziś było zwycięstwo. Dla naszych kibiców, dla profesora i dla nas, bo jesteśmy na drugim miejscu i mamy realne szanse, by walczyć. Po dziesięciu kolejkach jesteśmy w czołówce, szkoda że nie jesteśmy pierwsi. Przegrałem zakład, bo powiedziałem, że po dziesięciu kolejkach będziemy pierwsi. No trudno - dodał.

- Dla mnie liczy się efekt końcowy. To samo rok temu, z sytuacji beznadziejnej doszliśmy do pucharów. Dzisiaj też chcemy o coś grać. Wiemy nad czym musimy pracować. Cieszę się bardzo, bo nie ma co ukrywać, po czterech porażkach jest to trudne dla trenera i to wszystko jest bardzo trudne. Udało nam się odpowiednio zmotywować zespół. Byliśmy do tego meczu bardzo dobrze przygotowani - przyznał opiekun zespołu z ulicy Kałuży.

- Muszę pochwalić przy okazji pana sędziego Lasyka, który wytrzymał ciśnienie w tym meczu. Nawet w pewnym momencie mógł dać dwie czerwone kartki i mecz mógł się kończyć po dziewięciu. Jest to bardzo trudne spotkanie do sędziowania. Gratulacje również dla sędziego technicznego, który z jednej i drugiej strony zachowywał bardzo duży spokój. Jest to duża różnica, bo nie wywołuje to agresji na agresję. To są trudne momenty dla tych sędziów takie mecze prowadzić - zakończył Probierz.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Whiteman 21
Frajer
To Wisla przegrala, nie Cracovia wygrala

65            -6
~~~ziomek2
obiektwynie
Craxa zagrala dobry mecz? Lasyk wytrzymal cisnienie? On tak na serio? Probierz skakal jak malpka i o wszystko mial pretensje:lol:

66            -3
~~~TS 77
Oj Probierz
Kompletuje sędziego bo gwizdał pod Cracovię s sędzia beznadziejny

65            -5
~~~Anonim
Kibic na narożniku - RKO
Wiecie co z kibicem, którego strażacy zbierali z narożnika?

16            -2
~~~Nei
Masakra
Nie można było tego oglądać... to była jedna wielka masakra bez jednej dobrej akcji. Szok że ktoś Probierza trzyma tyle na ławce... Wisła niestety sny o potędze ma też już 10 lat za sobą. Teraz niestety to tylko wegetacja, no ale gdzie na salony jak oni mają po 40 strat w meczu. Zamiast grać szybko po ziemi to balony...dzisiejszy mecz to prehistoria futbolu. Nie wiem tylko jak to komentatorzy wytrzymują próbując w tej miazdze jakieś pozytywy znajdować... powinny drzeć łacha cały mecz, przynajmniej byłoby wesoło a tak to udajemy że to poważna liga. Tylu ludzi przyszyło... i 1 strzał celny na bramkę, ja pierdole.. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

22            -3
~~~Loża szyderców
Bytom...
Dziękuję Probierzowi! Trafił w sedno! Niechcący! To jest tylko sport, można przegrać nawet derbowy mecz. On doświadcza tego często, więc pewnie wie o czym mówi. Co piąty raz mu się uda nie skrewić. Ale każdy, kto wychodził ze stadionu na R22, nawet mimo, że czasem musi być zdenerwowany, czasem musi przełknąć gorycz porażki, to generalnie jest zadowolonym człowiekiem. Bo jest kibicem Wisły, a nie zakompleksionej drużyny w paski.

49            -5
~~~bodzio
samozaoranie
"W drugiej połowie wiedzieliśmy, że musimy wykorzystać tę jedną akcję" - rzekł Probierz. No faktycznie ależ przeprowadziliście akcję.

27            -3
~~~Kibic z Polski
Absurd
Lasyk wtrzymał cisnienie ? Marne prowokacje Probierza ! Wszystko co dziś powiedział to lipa i manipulacja! Fartowny gol i ogromny błąd Savicievica. Tylko tyle ! Probierz bajki opowiada że miał jakiś plan! Cracovia była cienka! Słabiutki trenerzyna który na warunki polskie ma duzy budżet w klubie ,ma kase na transfery a mimo to odpada ze słabiutkimi słowakami z pucharów! Dziwie się Filipiakowi żę go tyle trzyma. Podsumowując ,dziś wynik meczu był przypadkiem. Wisła i Cracovia grały słabo.Niestety zaawodnik Wisły popełnił błąd . Sedzia Lasyk nie powinien sędziować tego meczu a np Szymon MArciniak. Szkoda tylko kibiców. Zapłacili i musieli oglądać przypadkową wygraną Cracovii.

19            -6
~~~Szogun
Panie probierz
Jestem zadowolony że to nie Wisła musi być w życiowej formie i trafić cracowie przetrzebioną kontuzjami żeby wymęczyć 1-0 po prezencie grając mega piach w dodatku cytuje "walcząc o mistrzostwo Polski" hahaha

19            -3
~~~NHH
Boli nas to jako Wiślaków
Ale Probierz opykał sobie Stolara. Wisła nie zagroziła w żadnym stopniu rywalom. Cracovia gra taki cyniczny futbol. Nic nie grają cały mecz, a kręcą się w górnej połowie tabeli cały czas. Niestety

10            -3