Niedziela, 29 września 2019 r.

Maciej Sadlok: - Przegraliśmy na własne życzenie

- Cracovia raczej nie stwarzała zbyt wielu sytuacji, ale miała tą jedną i wygrała mecz. Jeśli się nie da wygrać, to trzeba zremisować, a my przegraliśmy na własne życzenie, przez głupi błąd - mówił po porażce w spotkaniu derbowym, obrońca zespołu Wisły Kraków, Maciej Sadlok.

- Więcej było walki, ale te mecze z reguły tak wyglądają. Nawet jeśli nie ma sytuacji, to nie powinniśmy przegrać, a w tym przypadku jesteśmy bez punktów i ponosimy kolejną porażkę - dodał rozczarowany wiślak.

- Nie będę na forum roztrząsał takich rzeczy - tak Sadlok skwitował pytanie o ewentualne pretensje do Vukana Savićevicia, po błędzie którego padła jedyna bramka w spotkaniu derbowym. - Po to jest szatnia, żeby to sobie wyjaśnić i myślę, że tak właśnie zrobimy - dodał.

- Nie jest to łatwy moment, trzeba to sobie szczerze powiedzieć. Kompletnie nie ma na to żadnego wytłumaczenia. Jest trudny okres, a łatwiej nie będzie. Co bym nie powiedział po takim meczu nic nie jest warte, więc pokora i praca dalej. Takie jest życie piłkarskie, że jest ciężko, ale ciągle trzeba wierzyć, że ten lepszy moment przyjdzie. Uwierzcie mi, że ciężko jest coś powiedzieć po takim meczu, każdy chciałby dużo powiedzieć, a po prostu brakuje słów - zakończył podłamany obrońca.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

galicjant69
wspieram
Chłopaki głowa do góry. Jutro też jest dzień. Trochę smutny, ale najważniejsze jest zdrowie. Reszta przyjdzie sama. Jestem z Wami!

35            -6
~~~FanWisły
...
Miej człowieku jaja i przestań wykonywać stałe fragmenty gry. Przecież to jest kompromitacja żeby zawodnik niby profesjonalny tak wykonywał ten fragment piki nożnej. Poza tym przynosicie wszyscy wstyd kibicom i widać teraz, że drużynę z charakterem tworzyli Sobol z zawodnikami, którzy odeszli. Spadek zagląda głęboko w oczy. Tylko, że Ty i reszta stąd uciekniecie, a my będziemy tworzyć ten klub na nowo od początku. I to jest najsmutniejsze w tym wszystkim.

9            -36
macio1906
derby
najgorszy zawodnik meczu

5            -47
macio1906
derby
a jeszcze moze gorszy wasyl

5            -38
sk04
Dzięki
Za grę w tym meczu i to z kontuzją, ale przy normalnym Trenerze, nie zgrywusie, nie powinieneś wyjść na boisko. To nie pierwszy przypadek, że Stolara paraliżuje strach przed podjęciem poważnych, męskich, decyzji. Woli wystawić na pozycję zawodnika z podstawowego składu, który na niej nie gra prawie wcale lub w ogóle, niż zawodnika z ławki, ale z nominalnej pozycji. Co sobie ma myśleć piłkarz, rezerwowy, w takiej sytuacji? Ponadto jeżeli dzisiaj na 10 zawodników z pola 5 gra z kontuzjami, to nie mam więcej pytań. Wiem jedno, że bardzo, ale to bardzo przyjrzałbym się sztabowi medycznemu, co też i obciąża Trenera :-( Zresztą, czego by nie dotknąć, to i tak odpowiedzialność spada na Stolara. Eh!

21            -13