Niedziela, 29 września 2019 r.

Lukas Klemenz: - Wszyscy wygrywamy i wszyscy przegrywamy

- Nie tak ten mecz sobie wyobrażaliśmy, nasi kibice również nie, bo licznie przybyli na to spotkanie, był cały stadion. Wiedzieliśmy o tym, chcieliśmy dla nich zagrać jak najlepiej, ale w ofensywie wyglądało to bardzo mizernie, by nie powiedzieć bardzo słabo. Nie wiem co powiedzieć po takim meczu. Trzeba było wyjść i walczyć, a styl był na drugim planie - mówił po spotkaniu derbowym, obrońca Wisły Kraków, Lukas Klemenz.

- Wszyscy wygrywamy i wszyscy przegrywamy. Błąd przydarzył się jednemu z lepszych zawodników w naszej drużynie. Jesteśmy z nim, trzeba to przeboleć, choć wiadomo, że takie mecze bolą najbardziej, ale trzeba patrzeć przed siebie. Wiadomo, że jutro dostaniemy od trenera burę. Ostatnio dostaliśmy ją również, ale teraz będzie jeszcze gorzej, bo wiadomo, że po analizie wytknie nam wszystkie błędy i trzeba je będzie przyjąć na klatkę, trzeba to przyjąć z pokorą i pojechać teraz do Poznania po trzy punkty - dodał obrońca.

- Teraz każdy mecz będzie dla nas jak finał. Przed nami Lech, Piast i Legia - są to ciężkie mecze, ale sami sobie taki los zgotowaliśmy. Trzeba będzie walczyć w każdym meczu - powiedział Klemenz.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Mj
Krzywda
Niestety Stolar robi mu krzywdę wystawiając go na boku. To kompletnie nie jest zawodnik na te pozycje. Szczęście w nieszczęściu że Cracovia nie umiała tego wykorzystać.

18            -2
~~~Spodeń dżinsowy.
Oglądanie tego zawodnika to jakieś męczarnie.
Pomijam, że w obronie wyjątkowo niepewny to wczoraj jako prawoskrzydłowy zagrał rolę hamulcowego. Drużyna idzie do przodu, większość jest na około 16-20 metrze od bramki przeciwnika, piłkę dostaje Klemenz i co robi? Cofa do Wasilewskiego, który stoi 20 metrów od swojej bramki. Przez jednego grajka piłkarze bez celu przebiegają całe boisko, tracą siły i efektu nie ma z tego żadnego. Jak nie wie co zrobić z piłką to niech "na pałę" dośrodkuje w pole karne. Może coś z tego wyniknie. Gorzej na pewno nie będzie. Generalnie czekam na dzień, w którym umowa z tym zawodnikiem dobiegnie końca. Nie przypadkowo mając tyle lat nie zaistniał na poważnie w ekstraklasowej piłce. On się nie rozwinie. Nie ma umiejętności. Nie ma szybkości (tak jak kiedyś PO Baszczyński), grając na ŚO nie ma talentu Clebera. No po prostu idealnie skrojony na 1-2 ligę.

7            -36
~~~Szogun
@Mj
Ale oczywiście wiesz że prawi obrońcy Niepsuj i Burliga są kontuzjowani? Lukas dobrze wyczyścił parę razy. Cieszę się że jest u nas w kadrze. Powodzenia w następnych meczach Wisły.

29            -3
kmwtw1906
@~~~Szogun
a Ty wiesz ze Szota na prawej Obronie u Mihcniewicza w kadrze ( sory ale sadze ze jednak poziom jest weyzszy tam niz w eklatsraklasie) gra na prawej obronie mało tego gra tam bardzo dobrze ? ;)

6            -5
~~~Szogun
@kmwtw1906
Młodzieżowe granie to zupełnie inne granie. Co nie zmienia faktu że Szota powinien zbierać doświadczenie ekstraklasowe. Tyle że jakby Stolar wystawił Szote na derby i chłopak by jednak nie dał rady to jechalibyscie tak samo po Stolarczyku i jeszcze dodatkowo po Szocie.

9            -1
~~~Kibic 1906w
Lukas
Bardzo sie cieszę ze mamy ciebie w zespole , nie płaczesz ze grasz nie na swojej pozycji tylko zaciskasz zęby i dajesz z siebie 100%.

14            -2