Czwartek, 3 października 2019 r.

Bez kibiców Wisły w Poznaniu

Podczas wyjazdowego spotkania Wisły Kraków w Poznaniu - zabraknie na nim kibiców "Białej Gwiazdy". Wojewoda wielkopolski podjął bowiem decyzję o zamknięciu na ten mecz sektora gości.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Kibic22
Frekwencja
A wszystko po to żeby Lech dalej był liderem w rankingu frekwencji. Mogą tak zamknąć sektor bez powodu?

17            -42
~~~KibicWisł y
Aha
No nieźle...:lol:

30            -1
szczebelek
Takim bydłem nie jesteśmy...
Czy im ostatnio rozwalono stadion podczas meczu z nami? Szkoda, że krakowski wojewoda nie myśli kiedy do nas przyjeżdżała hołota z Sandecji, Poznania czy z drugiej strony błoń.

58            -2
Kosiarz
....
pewnie myśli (?) że wszyscy w Krakowie zbierają kaloryfery... hahaha

41            -2
~~~SlavaWisl a!
Czy to jest zgodne z prawem UE?
Zaskarzyc i zazadac odszkodowan. Kazdy obywatel UE ma prawo wejsc na kazdy stadion, do kazdego teatru, kina itd. Podano przyczyny?

13            -4
~~~fan1978
.....brawo !!!
:-( :-( .....podziękujmy tym co na trybunie C dalej niszczą Wisłę Kraków, a władzę Krakowa spokojnie patrzą i się cieszą:-( Ponad 30 tys. zapłaciło, i ratuję Wisłę, a kilku niszczy to!!! kiedy to się zmieni?

19            -19
~~~kac75
retorsje
Nie pozostaje nic innego, jak wystąpić przed meczem z Lechem w Krakowie do wojewody z wnioskiem o zamknięcie sektora dla kibiców przyjezdnych. Można to uzasadnić tym że mają zgodę z kibicami Craxy, którzy w ostatnich derbach mieli zakaz wstępu na mecz przy Reymonta a przyjazd kibiców Lecha do Krakowa będzie dla nich okazją do wejścia na trybuny stadionu Wisły i wywoływanie burd.

29            -8
~~~WKU
@~~~fan1978
No i po co siejesz ferment? Widzisz gdzieś że to kara od ekstraklasy za zachowanie na Derbach? Nie, bo tak nie jest. Kary żadnej nie dostaliśmy więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. To poprostu zwykłe widzimisię wojewody z Wielkopolski żeby naszych kibiców nie wpuścić, nie mające żadnego związku z niedzielnym meczem.

16            -7
~~~cv
Boją się
palenia szmat amici! Widzew & Wisła!

14            -18
stary wiślak
~~Slava Wisla! Jakie prawo UE?
Po pierwsze nie ma jakiejś dyrektywy UE w takich kwestiach. A po drugie,bez problemu możesz kupić bilet na ten mecz i wejdziesz bez problemu na stadion,. Jest to wszem widzimisię wojewody,ale dotyczy zorganizowanej grupy kibiców i zawsze znajdzie na to jakieś wytłumaczenie.Niestety w myśl przepisów o imprezach masowych wojewoda ma takie uprawnienia.

6            -7
~~~Johny Walker
stary wislaku ! Piszesz straszne brednie !
Ktos kto na przepisach sie nie zna to tak napisze. Dyrektywy byly w twoim ideologicznym systemie, w ktorem jestes zatopiony. Teraz to wyglada inaczej. Naucz sie czytac nowych procedur i nie wciskaj swoich wyimaginowanych bredni !

9            -2
~~~KRKPL
do cv
Przedwczoraj Jaga, wczoraj Lechia, dziś Widzew, jutro Lech. Rozumiesz??

3            -2