Sobota, 5 października 2019 r.

Z Piastem bez Vukana Savićevicia

Bez Vukana Savićevicia zagra w swoim kolejnym meczu ligowym zespół krakowskiej Wisły. Pomocnik "Białej Gwiazdy", w potyczce przeciwko Lechowi, obejrzał swoją czwartą w tym sezonie żółtą kartkę.

Vukana Savićevicia zabraknie tym samym w spotkaniu 12. kolejki ligowej, w którym zmierzymy się z Piastem Gliwice.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

Influencer
I dobrze
Wiem jaka mamy sytuację kadrowa ale patrząc ostatnio na jego grę to nie ma czego żałować. Wybuchowy elektryczny na boisku bez błysku niestety

50            -13
~~~Dpas
Straty nie ma
Dużej straty nie. Po prostu gra ostatnie mecze bardzo słabo i może warto żeby odpoczął na ławce.

51            -10
~~~wiki
vukan
Dawno powinien wylądować na ławce, by sobie przemyśleć kilka spraw. Duże umiejętności, fatalna decyzyjność, gra pod siebie, czego efektem są straty i jeszcze raz straty, po których często tracimy gole. A liczb w przodzie jakoś nie ma. Z nonszalancką grą, jaką prezentuje, powinien co mecz strzelać po 2 gole. Gwiazdorek i tyle.

43            -10
~~~nowy
nowy
Pewnie też nie zagrają kontuzjowany Basha i Janicki. Mam nadzieje, że chociaż Jakub Błaszczykowski będzie gotowy na ten mecz.

23            -3
~~~Gfsf
Savicevic
Coraz słabszy.... Już wiemy dlaczego slovan oddał go bez żalu

20            -11
SMOK
Nie pitolcie
Nie wyzywajcie się na Vukanie. Wykonuje zalecenia trenera. Dokąd był Sobol to gra mu się układała a teraz nagle nie? To Sobol kreował większościami akcji a zwłaszcza środkiem pola. Nie ma Sobola i gra poszła do pola.

20            -13
~~~tsss
On się powinien przebadac
Na 100 procent ma wirusa. Po kilku sekundach posiadania piłki nagle się zawiesza. Mój Windows ma tak samo.

16            -14
~~~morgan R22
najemnik....
odpocznij sobie chłopie kilka meczów,bo ci sie ,,gwiazdorze,, w główce poprzewracało.Tak to jest z najemnikami..przypominał że trafił do nas ze Slovana z ławki,wszedł bez przygotowanego z Wisła okresu ,i z marszu grał najlepiej w całej ekipie,Teraz (powołanie do kadry) menadzerowie działaja i co..zero gry? zapomniał nagle jak sie gra? najgorszy w całej ekipie Wisły od kilku meczów,Dla mnie możesz wyp....ć nawet jutro za przegrane derby ,tak jak kiedyś Jovic ( gdzie ten marny najemnik teraz jest sie pytam ?) to samo bedzie z savicewiczem

9            -10