Sobota, 5 października 2019 r.

Kamil Wojtkowski: - Nie może tak być, że oddajemy taki wynik

- Wpływ miała na to bezsilność, dostawać 0-4 i nie mieć za bardzo argumentów, żeby ten wynik nadrobić, jest mocno frustrujące, ale prosto po meczu podszedłem do "Gumy", przybiłem "piątkę" i powiedziałem, że było sporo emocji - tak po dotkliwej porażce z Lechem Poznań mówił pytany o sytuację z końcówki tego spotkania Kamil Wojtkowski, który po spięciu z Robertem Gumnym obejrzał od sędziego Daniela Stefańskiego żółtą kartkę.

- Często walczyłem po to, żeby dać drużynie impuls do mocniejszego ataku, bo nie może tak być, że po prostu w taki sposób oddajemy taki wynik i nie walczymy, bo walkę trzeba pokazać w każdym meczu. Jeśli się nie da wygrać, to przynajmniej trzeba pokazać charakter - mówił młody pomocnik Wisły.

- Przez większą część pierwszej połowy to my byliśmy dłużej przy piłce. Rozgrywaliśmy ją od boku do boku, ale mało było konkretów z przodu. Lech widać było, że jest mocny w kontrach, bo każda szybka akcja po odbiorze była zagrożeniem pod naszą bramką. Kamil Jóźwiak dobrze pracował, dostawał dobre prostopadłe piłki, a jest szybki i dynamiczny, robił zawsze tą przewagę. Sprawiedliwy wynik - zakończył Wojtkowski.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Majster94
...
Gra jak gra, ale młody, jako jedyny nie bał się stanąć przed kamerami, jak dla mnie duży plus. Przynajmniej walczy, czego nie można powiedzieć o znaczącej większości składu.

55            -4
~~~--Optyk
u mnie +
Najlepsi w Wiśle to Wojtkowski i Basha.. Nie wiem Kogo nominowałbym jak najsłabszych bo tutaj jest spora konkurencja!!! Nie wiem co zawodnicy robią na treningach ale te złe podania i kiepskie strzały z niczego nie wynikają. Zespół nie ma jaj i gra jakby bez motywacji. To już nie są żarty i zwalanie na osłabienia - nie ma sensu. Zbyt proste błędy robimy i przeciwnicy nas dawno rozpracowali !

35            -5
~~~Kibol z Reymonta
Jeden z nielicznych....
ktory nie zawodzi.

41            -6
~~~Marcin72
Wojtkowski
Jesteś najlepszy

38            -5
~~~Guruli 76
Najlepsze z tego meczu......
Mecz 1 połowa w takim osłabieniu pozytyw gdyby nie dramatyczne zachowanie Grabowskiego byłoby ok.2 polowa 2 bramka bład Savicevica w srodku pola i znowu Grabowski któremu Józwiak wyskoczył z za pleców dramat, a ten hiszpan carlos to nieporozumienie juz w juniorach ucza że nie gra sie do srodka i 4-0 dramat.Najlepsza z tego meczu była wypowiedz Wojtkowskiego i tyle!!!

24            -5