Środa, 9 października 2019 r.

To już w piątek! Przed nami Wielki Mecz!

Już w najbliższy piątek, 11 października o godzinie 18:00, na wiślackim stadionie czeka nas wielki mecz. Znów będzie można na murawie przy R22 zobaczyć największe gwiazdy krakowskiej Wisły ostatnich lat, które zagrają dla żony Zbigniewa Woźniaka, masażysty zespołu "Białej Gwiazdy", bo Panią Iwonę Woźniak czeka kosztowna rehabilitacja.

Przypomnijmy, że swoją obecność na tym spotkaniu potwierdzili m.in.: Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Tomasz Dziubiński, Henryk Kasperczak, Kazimierz Kmiecik, Kamil Kosowski, Radosław Majdan, Olgierd Moskalewicz, Artur Sarnat, Mirosław Szymkowiak, Marek Zieńczuk i Maciej Żurawski.

Jednocześnie warto przypomnieć, że Artura Sarnata, Macieja Żurawskiego i Mirosława Szymkowiaka spotkać będziecie mogli już dziś, tj. w środę - 9 października o godzinie 18:00, bo właśnie wtedy wspomniana trójka zjawi się w Restauracji Sukiennice na krakowskim Rynku.

Serdecznie zapraszamy Was do tego, aby wspomóc wiślacką rodzinę, tym bardziej, że wejściówki na piątkowe zawody to koszt zaledwie 10 zł. Kupić je można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także stacjonarnie - w "Strefie Kibica".


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~wiślak90b r
Ech
Człowiek najchętniej by ich wszystkich wsadził do wehikułu czasu i wymienił na młodsze modele:-) :-) :-)

44            -4
kibic z daleka
Transmisja?
Czy gdzieś w internecie będzie można obejrzeć transmisję z tego meczu?

17            -14
~~~tw Bolek
Wiślak 90
Oprócz tego trzeba by było kasę wsadzić gdzieś w banku do takiego wehikułu aby znalazła się na Reymonta.

5            -5