Czwartek, 10 października 2019 r.

Raport medyczny kontuzjowanych piłkarzy Wisły Kraków

Wisła Kraków przedstawiła aktualny raport medyczny kontuzjowanych w ostatnim czasie piłkarzy, którzy korzystając z przerwy w rywalizacji ligowej mają więcej czasu na wyleczenie swoich urazów. Jest to niestety bardzo liczna grupa, bo aktualnie w procesie rekonwalescencji znajduje się aż jedenastu zawodników.

Ten dla Łukasza Burligi, Daniela Hoyo-Kowalskiego i Davida Niepsuja powoli dobiega końca. Oznacza to, że w najbliższy weekend zawodnicy ci będą wdrażani przez sztab szkoleniowy do zajęć z drużyną.

Do tych graczy na początku przyszłego tygodnia dołączą również Paweł Brożek, Kamil Wojtkowski i Jakub Bartosz, natomiast wciąż zabiegom rehabilitacyjnym poddawani są Jakub Błaszczykowski i Aleksander Buksa. Obaj potrzebują jeszcze czasu, aby wrócić do pełnej sprawności.

Z kolei Rafał Janicki, Vullnet Basha i Przemysław Zdybowicz, którzy nie dokończyli meczu przeciwko Lechowi Poznań, powoli dołączają do treningów.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Czesław M
Bez zmian
Aktualnie wszystko bez zmian. Wszyscy zadowoleni i tak trzymać

25            -35
~~~UcheJ11
Nie ryzykować zdrowia zawodników
Lepiej wtopić mecz niż stracić nagle 11 zawodnikow

34            -8
~~~Radekrrrr r
lekarze
nie wiem czemu w inne kluby nie ma nawet 1/3 problemów ze zdrowiem co Wisła? to nie jest przypadek. Albo nasz sztab medyczny jest całkowicie do d....y albo ludzie od przygotowania fizycznego. Zamiast nowych piłkarzy może zainwestujmy w lekarzy, bo to duże ryzyko że kogoś kupimy za ogromny hajs tylko po to żeby siedział w gabinecie tak jak ma to miejsce teraz! ktoś powinien zrobić i z tym porządek!

70            -11
GrzegorzS
W najkorzystniejszym więc wariancie przed meczem
Z Piastem trener będzie miał do dyspozycji w całym mikrocyklu przed meczowym wszystkich poza Błaszczykowskim i Buksą. Oby ten wariant sie sprawdził.

51            -17
~~~@Whooops
Raport medyczny piłkarzy Wisły Kraków
Jeszce tylko utrzymac forme, 12 miejsce w tabeli i wakacje...

17            -26
wilkrobert13 2
`Biednemu wiatr w oczy.."
Oby w przyszłosci Biała Gwiazda świeciła własnym blaskiem a nie swiatłem odbitym gasnącej gwiazdy.

21            -7
~~~Czesław M
Nadzieja na lepsze dni klubu
Szanowni panowie, piszecie że to co jest musi wystarczyć. Ciekawe spostrzeżenia. Wielokrotnie pisałem dostawałem potężne minusy. W tym klubie bardzo źle się dzieje. W śród zawodników, w sztabie trenerskiem. Na razie nikt nie ma pojęcia co zaplanowała władza klubu. Jedno jest pewne spadek po równi pochyłej w dół. Nadzieja, pobożne życzenia w obecnych realiach gdzie rządzi pieniądz to trochę mało. To prawda że kibic jest potrzeby i jego pieniądze, bo bez tego interes by się nie kręcił. W klubie nie ma konkretnego właściciela nie ma trenera bo obecnego trenerka przerosła. Są za to kosmiczne długi i kibice którzy liczą na cud. To niestety jest mało

22            -74
~~~masaj
tzn jaka jest różnica
pomiędzy grupą piłkarzy: Burliga, Kowalski i Niepsuj a grupą Janicki, Basha, Zdybowicz? Bo według tej informacji to jedno i to samo czyli są wszyscy wdrażani w jednym tempie. Czy może ta druga to trening indywidualny? Ktoś chyba na kacu pisał ten raport..

28            -6
~~~Aj1906
Do masaj
Różnica jest taka że jedni są w rytmie meczowym, a drudzy dopiero będą wdrażani w treningi z drużyną. To znaczy że jedni mogą grać, a drudzy potrzebują jeszcze czasu ;-)

21            -14
Thoren
GrzegorzS
Tak żeś to napisał i rozciągnął. Apeluję o to by pisać składnie i do rzeczy.

8            -18
~~~Pedro52
Do Czesław.M
A Ty trollu znowu tutaj, mapy te twoje wpisy są już nudne. Ale to normalne wy z drugiej strony Błoń jesteście zawsze bardziej anty niż za .

17            -12
~~~lolo
Czesław.M
To jest taki TROLL jak JUTROMEN, co wszystko zrobi jutro :rotfl: :rotfl: :rotfl:

14            -10
stary wiślak
~~~Czesławie M! Nie badż odkrywcą.
Nie bądż odkrywcą prawd ogólnie znanych,bo wszyscy wiedzą,że bez zasilenia klubu zewnętrznym kapitałem,będziemy skazani na przeciętność,albo i gorzej.Klub nie ma stałych przychodów na poziomie,który by gwarantował funkcjonowanie i jeszcze regularną spłatę długów. Natomiast niesłuszne atakujesz zarząd i trenera. Myślę,że zrobili ile mogli. Pewne rzeczy są nie do przeskoczenia. Nie przypominam sobie byś równie krytyczny był wobec rzadów pani Sarapaty i tamtej rzeczywistości klubowej. Czy może nie doczytałem? Wszyscy wiemy,że nie jest dobrze,ale czy winny jest trener i zarząd. Zespół ,moim zdaniem grał wcześniej ponad stan i niestety przyszła gorsza seria,kontuzje i kartki. Mamy mimo wszystko zespół kadrowo,spokojnie na utrzymanie się w lidze i po co się frustrować? Wystarczy trochę dostosować oczekiwania do realiów i kibicować dalej.Mamy okres "lat chudych" i tak w historii klubu już bywało.

28            -13