Piątek, 18 października 2019 r.

Waldemar Fornalik: - Za szybko uwierzyliśmy, że jest po meczu

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku. 2-1 na stadionie Wisły, gdzie nie gra się łatwo, bo Wisła jest u siebie groźnym zespołem i to bez względu na to w jakim ustawieniu, czy składzie personalnym gra. Do momentu strzelenia drugiej bramki myślę, że kontrolowaliśmy ten mecz. Mieliśmy więcej z gry, mieliśmy więcej sytuacji, ale po strzeleniu drugiej bramki chyba za szybko uwierzyliśmy, że jest po meczu i oddaliśmy pole Wiśle Kraków - mówił po spotkaniu "Białej Gwiazdy" z Piasem, trener zespoły z Gliwic, Waldemar Fornalik.

- Straciliśmy bramkę kontaktową, reszta była już bez konsekwencji, a w końcówce mogliśmy podwyższyć, bo i słupek Piotrka Parzyszka i sytuacja, kiedy czterech naszych zawodników wyprowadziło kontratak na obrońcę Wisły i w tym momencie nie było bramkarza. Brawa dla drużyny za większą część meczu, ale będziemy analizować wnioski, aby w przyszłości nie powtórzyć tego, że przy stanie 2-0 zaczyna się nerwowo i zamiast sytuacja powinna odwrócić się w drugą stronę i grać spokojnie. Dopisujemy jednak trzy punkty, mamy ich 21 i myślę, że jest to dobry wynik jak na ten etap rozgrywek - dodał opiekun drużyny Piasta.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

CMD
Waldek King
Takiego trenera nam brakuje!

15            -5
~~~SlavaWisl a!
Tak, Fornalik
nadmuchuj swoje zaslugi ; ) Wisla Trenejro Stolarczyka zamykalaby tabele obecnie w 1. lidze. Dobrze, ze pyknelismy fartem w 90min tego Gornika, bo juz dzis bylaby czerwona latarnia.

11            -6