Piątek, 18 października 2019 r.

Paweł Brożek: - Mamy swoje problemy

- Nie ma co ukrywać, mamy swoje problemy. Kontuzje oraz mecze bez zwycięstwa - szczególnie te ostatnie porażki nie wpływają dobrze na naszą mentalność. Dziś pragnęliśmy tego zwycięstwa dla Pani Julii, ale to nam się nie udało, bo w naszej grze były tylko fragmenty, a wiedzieliśmy, że gramy z bardzo dobrze usposobioną drużyną, która dwa tygodnie temu ograła Legię Warszawa, która jest mistrzem Polski, no i jak popełnia się takie błędy w defensywie, to raczej oni je wykorzystują - mówił po przegranym meczu z Piastem Gliwice, Paweł Brożek.

- Brakuje mi trochę treningu, bo po urazie łydki dochodziłem do siebie około dwa tygodnie, a nie mogłem nawet pójść na siłownię. Odbić się tutaj może czucie piłki, a też czterech, pięciu z nas zmagało się z przeziębieniem, co widać było w końcówce - dodał wiślak.

- Na dziś z moją łydką wszystko jest ok, więc praca, praca i dojdę do takiej dyspozycji, jak przed kontuzją - zapowiada najlepszy strzelec Wisły.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~SlavaWisl a!
"4-5 na przeziebieniu"
ja na przeziebieniu rozilem zyciowke na 21km, takze zalezy jak kto jest przygotowany do sezonu. Tutaj nalezaloby zapytac Trenejro o to, ale nie wyglada to rozowo, bo my pierwszych 60min truchtamy, a potem i tak brak mocy?

20            -20
~~~Johny Walker
Pawel rozumie problem, bo jest ale,
czy na Legie jedziecie, aby tylko mecz zaliczyc, czy tez o cos powalczyc, bo punktow trzeba szukac wszedzie i na slabej Legii takze. Zycze udanego meczu i kazdego punktu.

44            -3
~~~Castorp
Najlepszy
na boisku. Przykrył czapką te wszystkie piastowskie Badie.

15            -7