Sobota, 19 października 2019 r.

Michał Buchalik: - Pokazaliśmy wolę walki

- Musimy te błędy przeanalizować, bo nie możemy dopuszczać do takich sytuacji, jakie miał Piotr Parzyszek. Nie chcę tego oceniać na gorąco, jak to wszystko wyglądało, bo może przy drugiej bramce mogłem pomóc, ale piłka była bardzo ostra. Uczulaliśmy się przed meczem na to, że Parzyszek jest takim napastnikiem, którego piłka szuka w polu karnym i ten mecz to pokazał. Znalazł się tak trzy razy - mówił po meczu z Piastem Gliwice, bramkarz Wisły Kraków, Michał Buchalik.

- Z wyniku 0-2 ciężko się podnieść, ale pokazaliśmy wolę walki i chwała dla chłopaków, bo walczyliśmy w tym meczu i staraliśmy się tę stratę odrobić. Strzeliliśmy bramkę i później była kuriozalna sytuacja, bo myślimy, że mamy karnego, a tracimy zawodnika, więc nas to trochę podłamało, ale graliśmy dalej i próbowaliśmy odrobić ten wynik, niestety to nam się nie udało - dodał wiślak.

- Teraz nie jest ważna nasza piękna super gra, ale ważne są punkty i musimy je zacząć zbierać. Nie ma różnicy z kim gramy, musimy skupić się wyłącznie na sobie i musimy zacząć zbierać punkty. Oby było to już w Warszawie - zakończył bramkarz.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Tadek Kulicki
Wola walki trwała 12-15 minut.
Trochę za mało na mecz, który trwa ponad 90...

30            -7
~~~FanWisły
...
Człowieku co Ty gadasz? W Warszawie? W Warszawie to dostaniemy łomot.

18            -14
~~~Z.W.
Blamaż!!!
Żeście pokazali a nie wole walki,totalne dno,kompromitacje.Ucz się chłopie od bramkarza Piasta jak się piłke wykopuje bo walisz po autach i do połowy piłka ledwo dolatuje,a gry na przedpolu nie ma.

22            -17
~~~mrooz
buchal
co mecz to analizujecie błędy, a dalej je powielacie

31            -8
~~~Kasztelan Zorro
To chyba wam się maszynka do analizowania
resetuje po każdym meczu bo te same błędy które robicie w jednym powielanie w drugim. No sorry. Ale słaby słaby Ciebie bramkarz.

10            -16
~~~Castorp
Może mógł
ostrzej wyjść do dośrodkowania przy drugiej bramce, ale mecz pozytywny. P.S. Z.W. byłeś na meczu? Ja widziałem,że to bramkarz Piasta wykopywał piłkę po prostych błędach. Czyżby komentarz w stylu"kopiuj/wklej?

14            -4
~~~CU Piał
żenuła
"Pokazaliśmy wolę walki". To ile już punktów dała nam Ekstraklasa za "wolę walki" ? Pewno już jesteśmy w czubie tabeli dzięki tej Waszej "woli walki". Żeby tylko ta "woli walki" nie zmieniła się w "wolę wałki"...

11            -4
~~~Olo 1906
Buchalik
Mentalność piłkarze 1-2 ligowego i tam jest jego miejsce

8            -4
David875
Gra na przedpolu...
Chłopie Ty liczysz, że obrońcy zawsze wszystko wybiją? Czemu nie wychodzisz do wrzutek? Stoisz jak słup soli, a później się dziwisz, że piłka w siatce... Bramkarza to my nawet pół nie mamy...

10            -5