Sobota, 19 października 2019 r.

Damian Pawłowski: - Przy każdym debiucie jest trema

- Na pewno był to mecz do zremisowania, bo były ku temu okazje. Musimy podnieść głowy do góry i cały czas ciężko pracować i walczyć, bo możemy wygrywać. Nie brakuje nam zaangażowania, ale musimy poprawić kilka elementów i z tego dołka wyjdziemy. Musimy patrzeć do przodu, wyciągnąć wnioski i iść do przodu - mówił po swoim debiucie w Ekstraklasie, młody pomocnik "Białej Gwiazdy", Damian Pawłowski.

- Przy każdym debiucie zawsze jest trema przed meczem, ale na boisku starałem się wywiązywać z obowiązków, które przydzielił mi trener. Przy takiej publiczności jest to dla mnie wielkie wydarzenie i cieszę się, że mam to już za sobą i teraz muszę ciężko pracować, żeby mieć więcej takich okazji - dodał pomocnik.

- Dla mnie to duży atut, że jestem tutaj, bo mam od kogo się uczyć, od kogo brać doświadczenie, bo od różnych osób, na różnych pozycjach. Podpatrywałem dziś Rafała Boguskiego, a Marcin Wasilewski też z tyłu podpowiadał - przyznał ponadto Pawłowski.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

Gothic
X
Jedyny, któremu się wczoraj chciało grać

11            -31
~~~Z.W.
No...i
Oszczędzono przykrych komentarzy bo to pierwszy występ...

16            -8
~~~Castorp
Podobał mi się,
żadnej tremy nie było po nim widać. Ładny przegląd pola, dobrze się ustawiał. Trzeci po Brożku i Boguskim piłkarz meczu.

25            -11
~~~Britney
Jak na środek pola
występ bezbarwny i asekurancki. W odbiorze też nic wielkiego. Na plus to bez głupich strat i dobra asekuracja. Piłkarsko nie pokazał zbyt wiele

17            -7