Niedziela, 27 października 2019 r.

Łukasz Burliga: - Gorzej nie da się grać

- Skompromitowaliśmy się dzisiaj. Nigdy w życiu, z tego co pamiętam, nie przegrałem 0-7, a już na poziomie seniorów to na pewno. Nie wiem co mogę więcej powiedzieć, może tyle, że trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować, bo to jest jedyna droga, żeby z tego wyjść. To co my dziś robiliśmy, to tego się nie da na gorąco komentować. Zagraliśmy jakąś żenadę, rozwaleni po boisku. Każdy stały fragment gry, to zagrożenie. Dużo strat, sam nie wiem - mówił załamany po klęsce w Warszawie, obrońca zespołu "Białej Gwiazdy", Łukasz Burliga.

- Mentalnie jesteśmy na samym dole, na samym dnie, a jedyny pozytyw jest taki, że już gorzej nie da się grać, bo nie wyobrażam sobie, żeby można było więcej przegrywać, niż 0-7. Wchodzimy w mecz i od razu dostajemy bramkę, no ale też nie jest to wytłumaczenie, bo można przegrywać i się podnieść. Próbowaliśmy biegać i grać, ale wyglądało to z naszej strony jak totalny chaos - dodał wiślak.

- W tej lidze wszystko jest możliwe, musimy usiąść, porozmawiać, potrenować i zdobyć jakieś punkty. Każdy musi zacząć od siebie i trzeba zapieprzać na całym boisku. To co było po meczu w szatni to nasze wewnętrzne sprawy, ale mogę tylko tyle powiedzieć, że wiele różnych momentów w życiu przeżyłem i na pewno się nie poddamy, mimo że było 0-7 i jest to kompromitacja. Była to żenada - zakończył Burliga.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~cog
A jednak,
z każdym kolejnym meczem udowadniacie, że można.

37            -5
~~~Loża szyderców
nie da?
E tam, nie da! Pokażcie chłopaki na co was stać!

19            -6
~~~-Optyk
...
lukas, więcej już nie da się pić.. powiedz kolegom z zespołu i swojemu trenerowi, że …. MAM W DU..e WASZE PRZEPROSINY !!!!

17            -9
~~~Stolarczy k i Zarzad WON!
Zakoncz kariere!
Ty juz jestes naznaczony 0:7. Druzyna z charakterem!

13            -20
~~~E15
Ależ na pewno da się Panie Łukaszu
Od dnia w którym odpusciliscie Puchar Polski pokazujecie, ze naprawdę moze być gorzej. Ten mecz pucharowy dalej w Was siedzi i wychodzi w każdym bezsensownym kopnięciu piłki, każdej odpuszczonej piłce, zwieszonej glowie itd. Przykro to pisać wszystko.

24            -6
~~~Szogun
Może da się gorzej grać
Spróbujcie, może się uda pobić ten dzisiejszy wasz wyczyn. Usiąść i porozmawiać i zdobyć punkty? To nie planszówka. To jest piłka nożna.

20            -4
~~~Kibic z Polski
Kibic z Polski
Łukasz poczekaj....mecze z Rakowem i Arka idą.....jeszcze można bardziej się skompromitować. Oby nie ,bo porażki z tymi zespołami to już chyba koniec....

11            -5