Niedziela, 27 października 2019 r.

Paweł Brożek: - Zespół poleciał mentalnie w dół

- Zasłużyliśmy na to swoją postawą na boisku. Legia była od nas zespołem dwa, albo trzy razy lepszym, wykorzystała każdy nasz błąd, a było ich bardzo dużo. Mówimy sobie parę rzeczy przed meczem, natomiast wychodzimy i tracimy bramkę w pierwszej minucie, a wiadomo w jakiej sytuacji jesteśmy i ten zespół poleciał mentalnie w dół. Ten wynik odzwierciedla to co graliśmy na boisku - powiedział po klęsce w Warszawie Paweł Brożek.

- Nasuwa mi się tylko jedno zdanie, że gorzej już być nie może, bo cóż po takim meczu powiedzieć? Ciężka praca i do roboty, trzeba jak najszybciej znów zjednoczyć sobie kibiców dobrą grą i zwycięstwami - dodał wiślak.

- Wydaje mi się, że powinniśmy usiąść w swoim gronie i parę męskich słów sobie powiedzieć. A w szatni? W szatni była cisza, bo co można po takim meczu powiedzieć? Wzajemne pretensje po takim meczu nie pomogą zespołowi, ale będzie na to czas - przyznał.

- Nie zasłużyliśmy w tym meczu na nic. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek przegrał 0-7. Teraz musimy pomóc trenerowi Stolarczykowi pomóc ogarnąć ten bałagan, który się zrobił - mówił Brożek.

- Na pewno brakuje nam Kuby Błaszczykowskiego, który jest czołową postacią jeśli chodzi o grę na boisku i mentalnie trzyma ten zespół, ale jest to wymówka, bo my mamy wyjść na murawę i walczyć, a dziś ten walki zabrakło - zakończył napastnik Wisły.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Kiko el taktiko
Kiko el taktiko
Trenerowi Stolarczykowi trzeba pomuc wysłac na szkolenie do radka sobolewskiego i jeszcze zeby chciał sie nauczyc

34            -9
~~~T24
Wisła
Paweł ty jesteś weteranem w tej szatni Pier..... Kilka słów to Tego Pseudo Trenera i Jego wynalazków.

37            -12
~~~ts_maciek
...
A może to Sobol trzymał ten zespół mentalnie Panie Pawle?

46            -8
TTT
Stolar
Stolarczykowi pomóc ogarnąć ten bałagan, który się zrobił - Bałagan sam się nie zrobił. Trener ma klapki na oczach i może dobrze że dostał taki wpier... bo w końcu komuś się oczy powinny potworzyć.

34            -8
~~~Loża szyderców
W szatni była cisza...
Wolałbym, jakby po takim meczu w szatni było mordobicie. Musimy usiąść i porozmawiać? Chyba tak siedzicie i rozmawiacie od sierpnia.

40            -6
~~~z Podhala
Panie Pawle. Ogladnij Pan powtórkę drugiego gola...
I przewijaj w tył kilka razy!

33            -3
Prezeso
Wszyscy na Arkę.
Pełna mobilizacja na Arkę. Mecz w sobotę. Każdy ma się pojawić. Walczymy o przyszłość Wisły. Ma być komplet i pierdolnięcie. Słowo do piłkarzy: Każdy ma wypruć z siebie wszystko !!! Ja wypruję. Wiślak z Warszawy.

57            -21
~~~Klimassss
@Prezeso
Na arce to powinien być pusty stadion żeby pokazać wszystkim ze nie ma.orzyzwolenie na taką.kompromitacje ;) tyle ode mnie ;)

28            -54
~~~E15
Od kiedy zespół poleciał mentalnie w dół?
Od Pucharu Polski? A może od derbow? A może meczu z Lechem? Czy dziś dopiero? Naprawdę bardzo mnie to ciekawi po którym meczu zawodnicy w autokarze nie założyli sluchawek i nie grali na komórkach w węża bo polecieli mentalnie w dół.

29            -5
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Kiedy byli piłkarze którzy mieli jaja . link »

14            -6
~~~Darek
Szatnia z charakterem
Szatnia z charakterem.... "po takiej porażce w szatni była cisza". Jak się ma charakter to się nie siedzi cicho w kącie, tylko nakręca resztę do walki. Przecież Wasyl jest, Brozio jest, Kuba nie gra ale w szatni jest. Gdzie się podział ten mityczny charakter zespołu? Nie wydaje mi się żeby to wszystko to wina braku Sobola, bo jeśli jedna osoba ma taki wpłw na cały zespół to, to nie jest zgrany zespół i w ch.j czarno to widzę. Kiedy brakowało kasy i nie było wypłat to motywacja była, teraz cisza w szatni. W tej chwili brakuje 3 zawodników: Niepsuj kartki, Błaszczu kontuzja,Basza kontuzja. Przecież prawie cały skład jest do dyspozycji trenera. Co tu się wczoraj odp...ło to głowa mała.

17            -2
~~~~ja
:)
Pomóc Stolarczykowi? Kto tam jest trenerem? Brożek czy Stolarczyk? Nikt nic nie mówił? Ja bym rugał 30 minut te beztalencia. Albo godzinę. Sam siebie bym rugał za taki występ, rzucałbym takimi k**wami, żeby obudzić te smutne jak p*zdy głowy. Nie mógłbym sobie wybaczyć czegoś takiego. Jeżeli faktycznie to było spowodowane dnem sportowym jaki osiągnęliście ok. Jestem w stanie to zrozumieć. Ale bramki 5,6,7 wyglądały jakbyście obstawili wynik tego meczu u buka. Nie ma kasy? Powiedzcie to wprost, kibicom, ludziom przed telewizorami, że nie otrzymujecie wynagrodzeń- nie ma sianka nie ma granka, a nie pozorujcie gre jak ostatnie sz*aty. To jest niewybaczalne.

7            -2
~~~Jaco74
Brak słów
Zmiana trenera guzik by tu pomogła. Mentalnie zawodnicy wysiadają. Jest w tym meczu taka piękna sytuacja piłka idzie z boku przelatuje obok Klemenza, gdyby usiadł na dupie została by pod jego nogami a on spokojnie patrzy jak legionista pakuje ją do siaty i tyle w temacie.

9            -2