Sobota, 2 listopada 2019 r.

Maciej Stolarczyk przed meczem z Rakowem: - Kluczowa będzie dla nas reakcja

- Spotkanie z Legią to był dla nas wszystkich duży wstrząs, ale wewnątrz porozmawialiśmy sobie na ten temat, o przyczynach tej porażki i nie ukrywam, że czekam na to jak zareagujemy w poniedziałek, bo będzie to kluczowy moment, czyli reakcja na to, co wydarzyło się w niedzielę. Nie powinno się coś takiego wydarzyć, nie ma co ukrywać, ale życie pokazuje, że tego typu spotkania mają miejsce i kluczowa będzie dla nas reakcja. Ten okres nie był dla nas łatwy, ale wspólna rozmowa dużo nam dała - mówił na konferencji przed meczem z Rakowem Częstochowa trener krakowskiej Wisły, Maciej Stolarczyk.

- Nie chcę zdradzać kuchni tego jak przebiegała nasza rozmowa, ale ważne dla mnie są wnioski oraz reakcja, o której mówiłem wcześniej. To jest najważniejszy teraz dla mnie element, a więc złość, którą mam w sobie, żeby przelała się na poniedziałkowe spotkanie - dodał Stolarczyk.

- Po spotkaniu w Warszawie ważne jest dla nas każde kolejne, wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji. Rzeczywistości nie oszukamy, ale dla nas kluczowe jest spotkanie poniedziałkowe i do niego przygotowania. Jeśli chodzi o Raków, to jest to zespół, który gra w innym systemie. Jest to zespół, który potrafi zapunktować - co pokazał chociażby w meczu ze Śląskiem. Jest to zespół, który posiada swoje argumenty. Mają silnego napastnika, wysokiego Petráška, który jest głównym atutem jeśli chodzi o stałe fragment, więc jest to drużyna, która posiada argumenty, które dają im punkty, ale i my mamy swoje i będziemy się ich trzymać w poniedziałkowym spotkaniu - zapowiada trener.

Opiekun wiślaków został zapytany o przygotowanie fizyczne zespołu, bo w fatalnej potyczce z Legią nasza drużyna wyglądała od początku tak, jakby grała na "zaciągniętym hamulcu".

- Zespół jest monitorowany na bieżąco, są cotygodniowe raporty i wniosek z nich jest pozytywny. W ostatnim okresie miałem wielu podstawowych zawodników, którzy nie trenowali z drużyną, a robili to indywidualnie, aby być gotowym do meczu z Legią i to odbiło się nam na tym spotkaniu. Po nim mamy szersze wnioski, bo stracona bramka w pierwszych minutach w jakichś sposób ustawiła mecz i każda późniejsza strata sprawiała, że to morale spadało i nie wyglądało to już później dobrze. A wracając do przygotowania, to parametry zespołu są na odpowiednim poziomie i nie mamy większego problemu, jeśli wszyscy trenujemy i wszyscy są optymalnie przygotowani. Tutaj w tym tygodniu przepracowaliśmy plan na Raków Częstochowa i skupialiśmy się na tym, aby po słabym meczu w Warszawie nasza reakcja była jak najlepsza - mówił.

- Za nami seria zdarzeń, którą dotknęliśmy. Jest to trudny okres, nie ma co ukrywać i pracujemy nad tym, żeby wrócić do tej dyspozycji punktowania z tygodnia na tydzień. Zdaję sobie sprawę, że jest to slogan, ale zajmuję się konsekwentnie poprawą gry zespołu i to jest dla mnie kluczowe, żeby ten zespół zaczął funkcjonować - powiedział ponadto Stolarczyk.

W aktualnej sytuacji drużyny ważną informacją jest ta, że wciąż zmniejsza się liczba zawodników kontuzjowanych i właśnie o nich zapytaliśmy naszego szkoleniowca.

- To są elementy, które są dla mnie pozytywne, bo tak naprawdę z kontuzjowanych zawodników został Kuba Błaszczykowski i Paweł Brożek. Do treningów wrócił już Jakub Bartosz i dziś zagra w meczu drugiego zespołu, a podobnie jest z Danielem Hoyo-Kowalskim, który również zagra dziś w rezerwach. Daniel pracuje od ponad tygodnia z nami i może być brany pod uwagę, jeśli chodzi o mecze. To jest dla nas bardzo pozytywna informacja. Również Olek Buksa jest z nami w treningu i jest brany pod uwagę, jeśli chodzi o wyjazd na mecz do Bełchatowa i jego sytuacja zdrowotna zdecydowanie się polepszyło. Ciężko pracuje, żeby być częścią zespołu, żeby wziąć też odpowiedzialność. Z zespołem jest również Vullnet Basha i jest brany pod uwagę na mecz - powiedział trener.

- Nie chcę zdradzać jaki będzie skład, przyglądam się zespołowi z dnia na dzień, za każdym razem mam swoje wnioski i to dyspozycja i przydatność zawodników do zespołu decyduje o tym, który z nich jest w podstawowej jedenastce. Zdecyduję o tym przed meczem, jaka będzie pierwsza jedenastka. Cieszy mnie fakt, że poza wspomnianą dwójką, wszyscy są gotowi do tego, żeby wyjść na boisko i zagrać dobre spotkanie, które będzie dla nas pozytywne - dodał.

Na zakończenie trener Maciej Stolarczyk został zapytany o doniesienia dziennikarzy Polsatu Sport o tym, że już zimą przenieść może się on do... Białegostoku.

- Ja mam kontrakt do czerwca z Wisłą Kraków i to byłoby brakiem szacunku z mojej strony, gdybym prowadził rozmowy z innym klubem, a w tej sytuacji w której jesteśmy już w ogóle w sytuacji, gdy mam kontrakt zajmuję się tylko jedną kwestią, a nią jest poprawa naszej gry - powiedział Stolarczyk.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


41    Komentarze:

~~~Wilga
Mniejszy wstyd
będzie jak oddacie to walkowerem.

38            -86
~~~Biondi
Trener
Proszę Cię gosciu skończ już!!!!!

50            -78
~~~Marcin72
Trener Stolarczyk
Hurra hurra hurra

38            -58
~~~Stolarczy k odejdz
stolarczyk
Oby ten dziennikarzyna który wspomniał o Białymstoku miał racje. Stolarczyk idź... W Białymstoku cię potrzebują. Stolarczyk musisz!!!!!

49            -82
~~~Britney
Nawet tego nie czytam...
reakcja reakcją, ale zobaczymy czy coś drgnęło w aspekcie organizacji gry i pomysłu na grę, bo tego nie było w ogóle. Ma być na 0 z tyłu ! a nie kolejne mikołajki !

69            -8
Maxi
Do Białegostoku może się przenieść i trenować 4 ligowego...
.....Hetmana , bo nikt o zdrowych zmysłach go przecież do Jagi nie ściągnie

45            -27
~~~VVIEDZMIN
Spotkanie z Legia to byl wstrzas?
A wczesniejszych 5? W tym Cracovia, Lech 0:4, haniebny Stargard i haniebna Legia 0:7. Po 0:7 bedziecie sie wielce mobilizowac? W pore!! Najwazniejsze zeby zagral syn trenera, Zdybowicz, dno nie zawodnik. Intencjonalne oslabianie skladu.

40            -28
GrzegorzS
Trenerze trzymam kciuki by wreszcie
to przełamać. Inna sprawa, że jak na statku lub okręcie jest taka fala niepowodzeń to szuka się tego balastu, który idzie za burtę i los się odwraca więc może najwyższa pora ten balast wywalić za burtę

57            -19
~~~bartek111 1
Trenerze
A może jak to Pan powiedział: "Biorę całą odpowiedzialność na siebie" czas aby to nie były puste słowa. Jeśli tak to niech Pan może weźmie na siebie straty finansowe i wizerunkowe ostatnich 5 porażek (a może piłkarze pomogą). Odpowiedzialność za Wisłę to biorę na siebie ja i wielu Kibiców którzy kupili Karnety, bilety, cokolwiek w sklepie, akcje, zbiórki pieniężne lub wspierali Wisłę finansowo w jakikolwiek sposób. Przypominam hasło "Liczą się czyny a nie słowa" bo z tego co widzę i słyszę dla Pana istotne są puste słowa, puste slogany wypowiadane podczas konferencji!!!

33            -23
~~~LBJ
GrzegorzS
Tym balastem o którym piszesz w pierwszej kolejności są dwa Rafały...

28            -30
~~~Guru^22
Zarzad mniej wywiadow, wiecej obecnosci!
Wisla tonie, zbawca ma byc NADAL trener, ktory nie ma pojecia od poczatku pobytu na R22 co to jest defensywa. Gralismy wesolo na pale, czasem udalo sie z 0:2, wyjsc na 2:2 z lekcewazacym juz nas rywalem i byl dzien dziecka. Ale fart sie skonczyl. Koldra okazala sie za krotka. Nie ma Kostala, Ondraska czy Imaza, zeby strzelac bramki z niczego to i 0 punktow w ostatnich 6 meczach (wliczajac PP). Blechatow to bedzie pogrzeb Stolara, ale znajac nasz imbecylski zarzad, Stolar dostanie "czwarta ostatnia" szanse z Arka, po ktorej bedzie juz za to mozna oglosic spadek.

25            -45
MISIEK_BIS
@Guru22
Kiedy ogłasza się spadek z ligi ? Po 37 kolejce. A Ty prorok jesteś czy co? Zgadzam się z Tobą że nie ma kto strzelać bramek a Wisła gra piach. Zarząd, włożył parę baniek w Wisłę, więc używanie epitetów wobec nich jest chyba nie na miejscu? Krytykuj nie hejtuj. To jest wiślackie forum.

71            -6
~~~Wislaczek
Zaklad
Kto pojdzie o zaklad ze stracimy bramke z Rakowem po stalym fragmencie?

21            -27
~~~Azor
Dla tych co wierzą
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy....

37            -12
TTT
Po burzy
Słońce wychodzi zza chmur ...

26            -8
~~~Prezes.
Panie Trenerze, Drogi Zarządzie
Żywię nadzieję, że Pan Trener zespołu i Zarząd usiedli w ciszy na trzeźwo i konstruktywnie porozmawiali na temat dalszego prowadzenia przez nich zespołu zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym po haniebnej porażce (a właściwie po 5). Niestety z przykrością stwierdzam, że drużyna na chwile obecną gra od co najmniej 5 meczów bez trenera, a sprawy strategiczne w naszym klubie (poza próbą spłacania długów nie istnieją). Nie ma sprecyzowanych celów, zarówno krótkookresowych, ani długookresowych. Drużyna pod względem sportowym gra w tym sezonie "jak dzieci we mgle", a zarząd pracuje na zasadzie "łutu szczęścia". Niestety zarówno w jednym przypadku, jak i drugim z bardzo mizerną skutecznością. Zarządowi proponuję wyznaczyć sobie spotkanie wstrząsowe, rozpoczynające nowy etap pracy Klubu WISŁA KRAKÓW. Jeśli chodzi o Pana Trenera, to proponuję powolne żegnanie się z naszą drużyną. Niestety, nie chciałbym sprawiać Panu przykrości, ale cóż "za wysokie progi...", każdy to widzi. Widziałem jak Pan kieruje zespołem przy wyznaczaniu piątki do karnych już w zeszłym sezonie. Czegoś takiego jak żyję nie widziałem na boiskach ekstraklasy. Ostatni raz było to w podstawówce...mojej. Jeśli może Pan jeszcze dla nas coś zrobić, to proszę o mobilizację (niech Pan czasem nie pomyli z motywacją) i ugranie choćby kilku punktów w tym roku. Niech Pan zabierze swoją pensję i pożegna się z klubem podając się do dymisji. Dobrze Pan wie, z krezusami finansowymi w tej lidze nie jesteśmy. Dla mnie przy tym sposobie pracy trenerskiej Pan Kazimierz Kmiecik byłby Wielkim Trenerem. Tymczasem zarządowi wylał się Kubeł Zimnej Wody na głowy. Kieruje to w szczególności do Pana Obidzińskiego, którego czyny są dla mnie bardzo wątpliwej jakości. Panu Prezesowi życzę spokoju i sprawności w działaniu. Skuteczność możliwe, że z czasem się pojawi. W przypadku prowadzenia tak Wielkiego Klubu należy być po prostu konsekwentnym i twardym. Przepraszam za to co napiszę, ale mam spore wątpliwości. Szacunek dla tych (przede wszystkim J. Błaszczykowskiego i in.), którzy działają z sercem dla naszego Klubu. pozdrowienia dla Wszystkich Kibiców Wisełki.

30            -16
rafal
rozpoznanie przeciwnika
Nieprawdą jest ze najsilniejszym punktem Rakowa jest Petrasek. Najsilniejszym punktem Rakowa jest napastnik Forbes. Jest to bledne rozpoznanie przeciwnika trenerze Stolarczyk.

17            -13
szymasss
Mam nadzieję
że tym razem zagramy solidnie w obronie.

16            -6
~~~Guruli 76
Jest NADZIEJA....
Mam nadzieje ze po tym blamazu z Legla Zarzad zrozumial ze musza zatrudnic napastnika z pradziego zdazenia np Robak ale duzo mlodzego oraz srodkoüego obronce lub grac mlodym Hoyo-Koalskim

12            -4
stary wiślak
Nie popadajmy w skrajności.I nie idżmy na łatwiznę.
Trudno przejść do porządku po warszawskiej klęsce,poniesionej w stylu najfatalniejszym z fatalnych.Ale czy tylko trener ma być obiektem krytyki? Wisła przegrywa nie tylko z powodu błędów trenerskich,ale głownie z błędów zawodników,na których liczono.Czy Stolarczyk jest winny,ze Wojtkowski,praktycznie nie czyni postępów,a reszta młodzieży.może poza Buksą i bardzo jeszcze młodziutkim Kowalskim,niestety pokazuje,że nie za bardzo nadaje się do składu?Zespół jest systematycznie,z rundy na rundę osłabiany,bo następcy tych,którzy odchodzą,okazują się słabsi. Nie chcę wyjść na adwokata trenera,bo też mam wobec niego krytyczne uwagi,ale kim go ot tak hop siup możemy zastąpić? Przypomnijmy sobie,jaką serię porażek miał Wdowczyk i go nie zwolniono,po czym wyprowadził zespół na prostą i zostawił na odchodne w dobrej formie. Przypomnijmy sobie też jaką serię porażek i słabości miał Probierz,a dziś jego zespół walczy o czołowe miejsca w tabeli.O klęsce w Warszawie zapomnieć się nie da,ale warto popatrzeć już do przodu i skupić się na tym co będzie.

30            -18
pawelkaper1
@Stary Wiślak
Ooo, jest i stary mąciciel. Oczywiście winni młodzi, a trener i Twój idol RB9 są cacy i niczemu niewinni...?

18            -23
~~~Wisła Qrdwanów
do Białegostoku!!!!
Przenieś się do Białegostoku .. proszę...

12            -20
SMOK
Prośba do trenera, zarządu i innych
Nie namawiajcie proszę kibiców do przychodzenia na stadion, jeśli mecze w naszym wykonaniu maja wyglądać tak paskudnie, jak ostatnie. Poniedziałkową grą i dobrym wynikiem wyślecie najlepsze zaproszenie. Zaczynam się bać, ze młody Buksa po takiej grze nie podpisze więcej kontraktu z nami i odejdzie. Ma prawo się rozwijać a z taka grą, bez podań do napastników to tylko smród pozostaje. Liczę na poprawę gry i pozytywny wynik dla nas. Jak to Heniu zawsze mówił "piłkarze zareagowali pozitiwnie" i stad dobry wynik. JJJBG

29            -5
~~~Brudny Harry
@pawelkaper1
Jak jego idol zagra poprawnie ( co raczej sie nie zdarza) to wg. starego wislaka zagral jak Ronaldo. A jezeli zagra b.slabo ( co najczesciej bywa) to zagral jak Messi ! Widzisz u niego obiektywna ocene po kazdym meczu? Tacy wlasnie wypaczaja i manipuluja tutaj ! Czy mozna to nazwac inaczej ?

12            -16
stary wiślak
pawelkaper1! Ty czytasz co napisałem?
Gdzie zwolniłem trenera z odpowiedzialności za wyniki? Gdzie napisałem,że winni są młodzi? Napisałem tylko,że są ,póki co za słabi by udżwignąć ciężar zastąpienia starszych. A co do RB9 to jaką mu do cholery winę przypisujesz? Uchowaj Boże Wisłę od takich kibiców jak ty,szukających kozłów ofiarnych do wywalenia. I tak za dużo ci czasu poświęciłem. Pa!

18            -14
~~~Misiu
Ale się
Chłopi a nagadała....nie czytałem tego. Wiemy jedno Wisła ma przesłuchane jutro... Wyniki skład sędzia wyjazd z pkt logicznego będzie porazka

7            -12
~~~zagłoba sum
Czy przez minione 7 dni
przetestowano jakies schematy? Mam na mysli stałe fragmenty, zadhowanie na polu karnym rywala i ustawienia obrony. Pytam, gdyż nawet jesli wyzwoli się tzw. sportowa złośc, to gra typu "kupą, mości panowie" może nawet na Raków nie wystarczyć...

12            -9
Szczypior
A co mają powiedzieć władze Świętych?
Itp. degrengolady, przy wkładzie w drużynę kosmicznych sum jak na nasze warunki. Boli mnie jedno. Głupota ludzi obrażających trenera. Kto dał Wam to prawo. A w oczy powiedzieli byście Mu to samo? Nikogo nie tłumaczę. Wierzę trenerowi, że robił wszystko na co pozwalała odpowiedzialność. Przyjdzie czas rozliczyć kryzys. Dograjmy z wielką determinacją do Świąt, przepracujmy przerwę zimową tak by na wiosnę zaskoczyć przeciwników ale i sympatyków.

6            -5
~~~Brudny Harry
stary wislaku !
Najslabszy zawodnik gra bo ma uklady kolesiowskie. Kibicow unika, jako jedem z pierwszych chcial uciekac z Wisly. Ikona ? Podobna do ciebie. W kazdym meczu gramy w 10 bo jego brak i sie oszczedza. Wspieranie takiego zawodnika to falsz i zaklamanie oraz ponizanie klubu, ktory go zywil tyle lat ! Teraz rozumie. Im gorzej gra tym lepiej dla manipulatorow ! Oczekuje precyzyjnej odpowiedzi na temat !

11            -16
~~~Brudny Harry
stary wislaku !
Dla Bogusia mam olbrzymi szacunek za dokonania, ale nie, za dwa ostatnie lata. Jego wklad pracy w zespol jest minimalny i bardzo sie oszczedza w tym trudnym monencie. Jestem ciekawy, kiedy zagra na swoim dobrym poziomie. Jakos w niego nie wierze.

11            -12
~~~Weteran wislacki
Nie jest dobrze.
Stary wislaku. Dzialasz na szkode klubu. Ciebie to rajcuje ? Im gorzej tym lepiej? Ponad 50 lat kibicowania mam za soba. Chodze na mecze, widze jak kto gra albo markuje gre. Trudne okresy z klubem przezywalem, ale ty kolego masz mala wiedze i manipujesz zawodnikami. Wstyd. Jezeli mamy cos osiagnac to bez zaklamania, ktore stosujesz. Pochwal sie jak wspierasz klub w tych trudnych momentach, a nie pisz iz jest cacy !

8            -20
~~~Weteran wislacki
stary wislaku
Mam karte kibica lub jak to zwal inaczej od 1957 r. Bylem obecny na roznych wydarzeniach klubu. Na tych zlych, ale tez na 100-leciu. Przestan pisac glupoty bo napisze, ze jestes laikiem ! Jak sie pojawiasz jest zawsze problem i klotnie. Na tym ci zalezy, aby tak bylo ?

7            -18
~~~Weteran wislacki
stary wislaku !
Masz watpliwosci, to przesle ci dokunentacje z ludzi zaproszonych na 100-lecie, a kolacje jadlem przy stoliku z Jurkiem Engelem i jego zona. Sam mnie zaprosil do siebie. Czy chcesz podwazyc moja wiedze i swoje bajeczki ?

4            -20
stary wiślak
~~~~Weteranie wiślacki!
Co napisałem przeciw interesowi klubu i o jakich kłótniach piszesz? Miałem przyłączyć się stadnie do zwalniaczy Stolarczyka,bo mój pogląd się komuś nie podoba? To jest forum na wymianę odmiennych poglądów,a nie towarzystwo wzajemnej adoracji. Uszanuj chłopie prawo rożnych ludzi do innego zdania,a jeśli się z nim nie zgadzasz,to poprzyj to argumentami i oceniaj treść,a nie osobę autora.Z całym szacunkiem dla twojego stażu kibicowskiego,bo mój jest tylko od 1963 roku,niemniej,jak ty mój spokojny,wyważony tekst uznałeś za szkodliwy,to coś z tobą nie tak. Zacytuj mi,co złego,jątrzącego i nieprawdziwego napisałem,bo jeśli nie,to masz subiektywną nadwrażliwośc i opacznie rozumiesz tekst pisany.

12            -7
stary wiślak
~~~Brudny Harry!
Czyli uważasz,że bodaj już szósty kolejny trener oszalał i widzi w składzie Boguskiego? Ty to zwiesz kolesiostwem?Chcesz powiedzieć,że był kumplem wszystkich poprzednich trenerów,którzy układowo go w składzie widzieli? Pomyśl logicznie,zanim coś napiszesz.

15            -8
~~~E15
I tak w kółko o niczym...
Trener nie bardzo wie co mówić, zresztą po takiej kompromitacji nie dziwię się. Wszystko co mówił i tak obraca się przeciwko niemu bo poziom sportowy i mentalny jest tragiczny i żadne tam wydumane rozmowy w szatni tego nie zmienią. Zaraz będziemy pisać nowe komentarze pod konferencją pomeczowa, z której jak sądzę dowiemy się że: pierwsza bramka ustawiła mecz, czeka nas męska rozmowa w szatni, widzimy ile pracy nas czeka.

9            -3
nales
Brudny Harry
Zgadzam się z Tobą , na boisku gra konkretny zawodnik , a nie jego legenda ! RB9 posypał się po kontuzji w 2009 i już nigdy nie doszedł do optymalnej formy . Z roku na rok jest starszy i wygląda to coraz gorzej . Czytałem kiedyś , że bryluje na treningach co jednak nie przekłada się na mecz , być może ten uraz został w jego psychice - czasami tak bywa . Rozum podpowiada by dzisiejszego meczu nie oglądać - szkoda nerwów , ale jak zwykle na pewno oglądał będę .... albo się jest kibicem , albo nie.Może jakiś punkcik zdołamy uciułać.

9            -8
szczebelek
Pitu pitu po takim czasie u Wdowczyka było tylko lepiej...
Skończy się na tym, że Basha zostanie na ławce , wyjdzie Niepsuj, bo to wina Burligi i wszystkie bramki są na jego koncie, a Wasilewski i Klemenz zagrają na tych samych pozycjach co we Warszawie... Jedynymi zmianami będzie prawa obrona i atak z powodu kontuzji Brożka... Nawet w Bayernie porażka na poziomie kompromitacji gdzie zespół gra chaos i są kontuzje podstawowych obrońców kończy się zwolnieniem trenera...

5            -9
Mario
Życzę zwycięstwa, ale też wiem, że będą meczarnie
Tak czy siak mam nadzieję, że już po tym meczu rozstaniemy się z Stolarczykiem

6            -13
~~~-Optyk
do Stary Wiślak
Nie obraż się, ale mam do Ciebie jedno pytanie.. Czy Boguski to Ktoś Ci bliski np. członek rodziny ?! Osobiście, to jako do człowieka to Go nawet lubię, ale jako Gracz to jest On od dłuższego czasu - "bez wyrazu". Paradoksy polegają na tym, że trudno je wytłumaczyć racjonalnie tak aby zrozumiała je większość.. Przykładem w ekonomii jest paradoks polegający na tym, że część z populacji pozyskuje brzydkie i przesadnie drogie rzeczy .. Nie wiem jak wyjaśnić "paradoks Boguskiego" kiedy każdy kolejny Trener wstawia Go do składu. Dla mnie wytłumaczeniem jest to, że jest to wyjątkowo "zgodny Gość" lubiany przez Towarzystwo i taki Ktoś bezkonfliktowy jest potrzebny każdemu Trenerowi. Może się mylę, ale uwierz mi proszę, że oglądałem wiele razy Boguskiego (na meczu, a potem w powtórkach i jedyną cechę od kilku lat jaką u Niego widzę wyrażnie to pasywność i ASEKURACJA. Nie wiem, może mamy kiepskich trenerów ostatnio i tego nie widzą albo nie chcą widzieć.. Uważam, że Boguski 10 lat temu był bardzo dobrym zawodnikiem i nie tylko technicznie, ale także poprzez aktywną walkę robił różnicę. Niestety, ale od kontuzji to już nie to samo ! Powinien grać , ale jako rezerwowy i wchodzić przy odpowiednich zależnościach na boisku (a NIGDY jako Kapitan) bo inaczej robi się i Jemu i nam krzywdę.

5            -1
dan
Dziś pewne zwycięstwo
Zespół Wisły Kraków zareagował pozytywnie, strzelając trzy bramki, a tracąc jedną. W ten sposób odbił się od dna.

3            -2