Piątek, 8 listopada 2019 r.

Z Arką tylko bez Kumaha?

W czekającym piłkarzy "Białej Gwiazdy" w sobotę, 9 listopada, spotkaniu ligowym z Arką Gdynia trener Maciej Stolarczyk na pewno nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego pomocnika, Emmanuela Kumaha. Pozostali piłkarze trenowali w bieżącym tygodniu i będą do dyspozycji szkoleniowca.

Warto nadmienić, że w tym gronie znajduje się również Jakub Błaszczykowski, ale o tym czy będzie on już mógł wystąpić trener oraz sztab medyczny zadecydują w dniu meczu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~tsss
mnie zastanawia
Co takiego jest z Bashą? Odkąd podpisał nowy kontrakt notorycznie ma jakieś tygodniowe kontuzje. Gdzieś czytałem, że on nie ma grożnych urazów tylko jest przewrażliwiony na punkcie kontuzji i swojego zdrowia. W skrócie- bardziej niż szklane ciało ma szklaną psychikę.

35            -7
Kosmaty
Są dostępni do gry...
Pytanie jakiej formie i kondycji fizycznej. Swoją drogą przy ostatniej kontuzji Kuby leczenie trwa zwykle około miesiąca, Kuba był wyłączony z treningów przez 2 miesiące... być może wyciągnięto wnioski i tym razem wyleczyli go do końca zanim pozwolili wrócić do treningów i gry. Ciężko powiedzieć czy w tak trudnej sytuacji sztab pozwoliłby sobie na taką zwłokę, ale z drugiej strony mogli wyjść z założenia, że teraz może przerwą kiepską passę trochę wcześniej, a później znowu Kuba wypadnie na długo, podczas gdy na drugiej szali są ze 2 może 3 mecze poświęcone, ale później ciągła gra do końca roku.

19            -8
~~~Uchej11
Kumah
Nie istnieje dla Stolara, najgorsze jest to że on właśnie do nazwisk strasznie się przywiązuje i taki Janicki będzie grał zawsze

44            -5
~~~c
Haha tak jakby z niego wcześniej korzystał
.

48            -3
Riven97PL
...
Wracajcie chłopaki, bo trzeba zrobić wszystko aby ten okręt utrzymać na powierzchni. Swoją drogą to czy zarząd nie widzi że sztab medyczny w naszym klubie to jedna wielka farsa? Wiem, że to łatwo się mówi ale pewne konsekwencje powinny zostać wyciągnięte.

33            -3
~~~Pivcok
Stolarczyk ma alergię na Kumaha!!!
Lis, Zdybowski - ich już nie musisz wystawiać, są niesprzedawalni!!!

19            -15
~~~W.
dojsc smiechu i drwin, czas na wsparcie
jak w temacie... nie czas na dalsze zarciki, taka jest nasza smutna rzeczywistosc i z Arka gramy o 6pkt. Potrzebne wsparcie z naszej strony, kibocow. Tyle w temacie.

42            -6
~~~daniel190 6ABG
ABG
Jutro skromne 1-0 mile widziane... Przypomnina mi się mecz z Piastem za czasów trenera Wdowczyka... 7 porażek z rzędu... I bramka Małeckiegio bodajże w ostatnich minutach. WALCZ WISŁO!

31            -2
~~~Stevie
Aklimatyzuje się...
Jeszcze dwa lata i Stolar da mu szansę

26            -4