Sobota, 9 listopada 2019 r.

Aleksandar Rogić: - Duże gratulacje dla mojego zespołu

- Obydwa zespoły przystępowały do tego meczu pod olbrzymią presją, spowodowaną miejscami, które zajmowały w tabeli. Mimo tego uczulałem swoją drużynę, aby była spokojna w trakcie gry. Wyszliśmy bardzo skoncentrowani, nawet na tych najmniejszych detalach i duże gratulacje dla mojego zespołu, bo zagraliśmy bardzo dobry mecz i zasłużyli na wygraną - powiedział po zwycięstwie w Krakowie z Wisłą, trener Arki Gdynia, Aleksandar Rogić.

- Było kilku zawodników, którzy wykonali w mojej drużynie bardzo dobrze swoją pracę - stwierdził szkoleniowiec Arki, pytany o dobrą grę wskazanego przez dziennikarza Michała Nalepy. - Zgadzam się z tym, że należał do nich. Jest jednym z liderów naszej drużyny i tego od niego oczekuję - dodał.

- Nie będziemy na razie patrzeć na tabelę, musimy skoncentrować się już na kolejnym meczu, do którego już od jutra zaczynamy się przygotowywać. Przed nami dużo pracy, a to zwycięstwo daje tylko trzy punkty, nic więcej - zakończył Rogić.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

kongo
Jak widac
Jednak zmiana trenera pomaga ale wg Królewskiego nie trzeba zmian.

26            -5
~~~567
gdyby
Paweł strzelił chociaż 1 bramkę to nie ma potrzeby nic zmieniać , tu bardziej przydałby się Marko Kolar albo Ondrasek , ale nas na nich nie stać , a Paweł ma swoje lata i już się wystrzelał:-)

10            -9
~~~-Optyk
do 567
byłoby super jakby strzelił. Niestety w Wiśle rządzi głównie przypadek. Nawet przy wolnych i rożnych nie mamy opracowanych schematów. Każdy mecz oglądałem w powtórkach i niestety jak nas docisną to chłopaki się gubią. Nie ma jasnych zasad gry choćby skutecznej asekuracji czy wyjścia szybką kontrą.. Niestety Stolar większość swojej szkoły opiera chyba " na będzie lepiej" Do czasu to może i działało, ale teraz jedynie wkurza.

12            -3