Niedziela, 10 listopada 2019 r.

Rafał Boguski: - Przegraliśmy zasłużenie

- Ciężko mi zebrać myśli i powiedzieć coś sensownego, bo po meczu z Legią myśleliśmy, że już gorzej być nie może, kiedy przegraliśmy sromotnie i chcieliśmy odbić się od dna, a okazało się, że jeszcze jakiś zapas tego dalej jest. Trzeba przyznać, że co z tego, że stworzyliśmy sobie dwie-trzy sytuacje w odróżnieniu od meczu z Rakowem, kiedy nie mieliśmy ani jednej, no ale dalej nie mamy punktów - powiedział po siódmej ligowej porażce z rzędu, pomocnik zespołu "Białej Gwiazdy", Rafał Boguski.

- Arka przeważała pod każdym względem. Groźne stałe fragmenty, także strzały z dystansu, bo mieli kilka, po których mogło skończyć się bramką i trzeba przyznać, że przegraliśmy zasłużenie - mówił wiślak.

- Musimy maksymalnie wykorzystać te dwa tygodnie i poprawić się pod każdym względem, żeby pojechać teraz do Wrocławia, aby powalczyć o jak najlepszy wynik. Nie ma żadnych wytłumaczeń, bo liczy się tu i teraz. Nie możemy patrzeć co będzie przez najbliższy miesiąc, ani od lutego, gdy zaczną się rozgrywki rundy wiosennej, bo jesteśmy świadomi, że musimy jak najwięcej punktów zdobyć jeszcze teraz oraz bardzo dobrze przygotować się do kolejnych spotkań - mówił Boguski.

- U każdego w głowie jest niepewność samego grania, przyjmowania piłki, jej odegrania, bo siedzi w niej tylko to, żeby nie zrobić błędu, bo za chwilę coś się może stać. Walczymy o piłkę w górze, przewracamy się - akcja z niczego skrzydłem, bramka i później nie jesteśmy w stanie nic zrobić - przyznał na zakończenie pomocnik Wisły.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~FanWisły
...
Nie jesteście w stanie nic zrobić?! To spadać z tego klubu. Niech wyjdą młodzi chłopcy i niech grają skoro Wy dorosłe chłopy macie zesrane majtki. Jeszcze większą żenada od waszej cyrkowej gry są wasze żenujące wypowiedzi. Rzygać się chce. Biedne dzieci. Śmiech na sali.

56            -17
~~~fan1978
???
......"ciężko mi zebrać myśli".... że nie potrafiłem zabawić się jak inni, i spędzić wiele ostatnich weekendow nie oglądajac tego co pokazujesz i twoi koledzy w ostatnich miesiącach ( na szczęscie osiągnołem już sukces na R 22 przez wiele lat kibicowania i mam swoją "11"wszech czasów! Pewnie będą jeszcze piłkarze Wisły oklaskiwani przez kibiców na tym stadionie! Dzięki za kilka dobrych meczów!

24            -5
~~~maciek
papa
miałeś znowu piłkę na nodze która mogła otworzyć wynik dla nas !! i co ??? Stolarczyk powinien polecieć choćby za to że kontrakt z Tobą przedłużył nie wspominać już o tym, że ciągle Cie wystawia.

45            -20
~~~The real thomas
...
Ja proponuję zakaz wypowiedzi coniektorym kopaczom bo komptomituja się bardziej niż na boisku

24            -13
jacek
Precz!!!
ja cię nie proszę tylko błagam odejdź z tego klubu, jesteś uosobieniem tej beznadziejności i marazmu w którym tkwimy od ostatniego MP, idź do innego klubu i biegaj te kilometry,bo poza bieganiem nie potrafisz nic,w piłkę to ty napewno nie potrafisz grać.Idz precz z Wisły!!!!

20            -12
~~~Kibic 1906w
Bogus
Panie Kapitanie z calym szacunkiem , ale ze Pan gra w tym meczu zorientowałem się dopiero przy Pana zmianie. To jest cały komentarz do Pana gry

17            -3
~~~mad orc
Panie Rafale
Ić pan jusz lepiej swoje szuszi krencici, ba pana gra wygląda jak moja gramatyka w pierwszej części owego zdania.

15            -3
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
pozegnac Bogusia,Wasyla,Brozia czas emerytow juz sie skonczył.

13            -5