Niedziela, 10 listopada 2019 r.

Paweł Brożek: - Sytuacja robi się katastrofalna

Gdy Paweł Brożek zobaczył po spotkaniu z Arką Gdynia czekających na niego dziennikarzy najpierw powiedział - "litości", bo w sumie nie można się dziwić, że nie chciał, tak jak kilku innych jego kolegów, stanąć do pomeczowego wywiadu. By wymienić choćby Jakuba Błaszczykowskiego, który jakiejkolwiek wypowiedzi stanowczo odmówił, ale ostatecznie Brożek stanął na wysokości zadania i kilka zdań po kolejnej porażce powiedział.

- Szczególnie żałuję tej mojej pierwszej okazji na początku meczu, bo mogłem zachować się inaczej. Po fakcie można mówić, że mogłem mijać Šteinborsa, a wybrałem najgorszą opcję - przyznał Brożek, wspominając niewykorzystaną przez siebie sytuację sam na sam z 10. minuty, po której spotkanie z Arką potoczyć mogło się dla nas zupełnie inaczej... - Mieliśmy swoje sytuacje, wyglądało to lepiej niż w Bełchatowie z Rakowem, gdzie w ogóle nie potrafiliśmy nic stworzyć, ale ciężko coś po takim meczu powiedzieć. Po Legii mówiłem, że "gorzej być nie może", a jednak może - mówił Brożek.

- Mamy dwa tygodnie przerwy i to jest czas żeby poprawić rzeczy, które teraz nam nie wychodzą, a wychodziły na początku sezonu. Trzeba do tego wrócić jak najszybciej, bo sytuacja robi się katastrofalna - przyznał wiślak.

- W przerwie mieliśmy rozmowę z trenerem, że wychodzimy mocno, wysoko, a sytuacja i mecz zweryfikowały nasze plany. Mam 36 lat, a takie sytuacje kryzysowe nie są łatwe do wyprostowania, szczególnie gdy grasz w takim klubie jak Wisła, a masz takie wyniki, jakie masz. Jako całość nie wyglądamy dobrze, a przebłyski, które niektórzy mają, to nawet za mało, aby zdobyć bramkę, więc czeka nas ciężka praca, żeby to naprawić jak najszybciej - mówił napastnik.

- Nie mam już pomysłów na to co mówić w szatni, bo w niej była - zresztą jak po ostatnich meczach - cisza - zakończył Brożek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Adi12
Jestes Legenda Paweł
Ty juz swoje zrobiłes ty juz nic nie musisz udowadniac ty tylko możesz . Na tobie sie wychowałem , dzieki za wszystko .

111            -11
~~~morgan R22
powtarzam...
Do zarządu...jeszcze raz powtarzam ,Nie płacić wierzycielom ani złotówki zadłużenia,i to juz teraz od tego miesiaca !!! wszystkie pieniadze jakie są w klubie (nawet zastawić grunty na R22 które należą do TS-u) przeznaczyć na zakup zawodników z jakościa a trzeba ich co najmniej 8-miu,załatwic jak najwięcej sparingów w przerwie zimowej ( żeby się zgrali) i szansa na utrzymanie bedzie,oczywiście nie z tym trenerem.A nie zajmować sie ku..w teraz prawami do nazwy klubu lub herbem,na co wam to jak w maju nikogo to juz nie bedzie interesowało.

46            -27
~~~premo
premo
Tu już nic nie pomoże!!!Paweł Brożek Jesteś Legendą klubu ,Ty swoje już zrobiłeś.Jedno co Ci można zarzucić to brak skutecznośći,Jakbyś był skuteczny, to byłbyś teraz w trójce najskuteczniejszych napastników wszechczasów w ekstraklasie.Z tego co wynika z wywiadu ,to trzeba natychmiast zwolnić trenera,Jak zawodnik mówi już kolejny raz ,że rozmawiali z trenerem przed meczem ,w przerwie o taktyce i sposobie gry,a zespół tego nie realizuje ,to nie ma posłuchu w zespole.To już nie trener ,to kolega z boiska ,który poklepie i powie ,jakoś to będzie.To jest nie poważne .Wywiady trenera Stolarczyka .przepraszam bardzo to sa kpiny z kibiców ,w każdym wywiadzie mówi białe jest czarne ,a czarne jest biale.A My kibice naiwnie w to wierzymy.Jest przerwa ,czas na zmianę trenera !!!Jak władze Wisły nie zwolnią trenera ,to spadek już jest pewny ,bez walki.Szacunek dla prawdziwych kibiców Wisły za wczoraj ,że przyszli na mecz ,Są jedynymi ,którzy nie zawodzą.Oni mogą mieć czyste sumienie.(Ja pisze o kibicach , a nie kibolach ,którzy doprowadzili ten klub do ruiny)Cała WISŁA ZAWSZE RAZEM !!!!NA DOBRE I NA ZŁE!!!!

37            -10
Mario
Paweł szacunek dla Ciebie ALE
Wasze rządy w szatni też są nieudolnie. A próba opierania ofensywy na tak wyeksplatowanym weteranie jak Ty jest porostu niemożliwa. Wasza gra to dno.

14            -26
Radzim
Temat
Nie robi, tylko już jest od jakiegoś czasu

10            -4
~~~bodzio
Dwa tygodnie przerwy
Drużyna pod względem motorycznym prezentuje się beznadziejnie, bezwzględnie najgorzej w lidze. I to jest główna przyczyna tego co się dzieje na boisku. Dwa tygodnie przerwy z tym trenerem zostaną zmarnowane. Tak jak zostały zmarnowane dwie poprzednie w tym sezonie. Po każdej z nich graliśmy jeszcze gorzej.

33            -4
~~~BB
Emeryci
Na emeryturę , młodych ogrywać

8            -2
~~~xsilver1
premo
"jezeli zespol nie realizuje zalozen taktycznych" to nie znaczy ze trener nie ma posluchu tylko moze poprostu zawodnicy nie umia bo sa za slabi, lub zmusza ich do tego sytuacja na murawie.

3            -5