Czwartek, 14 listopada 2019 r.

Transmisja konferencji prasowej z prezentacją trenera Artura Skowronka

O godzinie 12:30 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem nowego trenera Wisły Kraków, Artura Skowronka. Serwis sportizo.pl przeprowadzi bezpośrednią transmisję z tego spotkania. Zapraszamy do oglądania!

Oto link do transmisji »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~E15
Pełne wsparcie
Trenera czeka arcy trudne zadanie. Teraz do pracy. Powodzenia.

40            -5
~~~tsss
Wygląda na charakternego
W szatni da sobie radę. Jest też młodym i głodnym sukcesu trenerem. A utrzymanie Wisły będzie sukcesem. Obstawiam, że w środku obrony będziemy grać Klemenzem i Sadlokiem takie mam przeczucie. A na boki kogoś upchnie. Środek defensywy musi być mocny bo przez graczy którzy tam grali jesteśmy w miejscu gdzie jesteśmy. Plus jest taki, że wszyscy gracze startują z nową kartą. Mam nadzieje że niektórzy z nich zaczną grać na pozycjach na których czują się najlepiej. Przykład Chuca - podejrzewam, że jakby grał jako rozgrywający w momencie gdy Savicević spadł z formą to byśmy mieli więcej punktów niż mamy.

24            -7
~~~Gość
Biała Gwiazda!!!
Należy wam się żeby Wasza Biała Gwiazda w koncu zaświeciła na nowo.Powodzenia trenerze,powodzenia piłkarze,powodzenia drużyno.

31            -5
~~~bartek111 1
Zmiany
Łatwiej zmienić trenera niż zawodników. Trzeba się części pozbyć i zatrudnić zawodników. Potrzebne są transfery - prawdziwe wzmocnienia!!!

22            -8
~~~ee
Na konferencji prezes Obidziński powiedział
że potrzebował kilku dni na analizę finansową żeby sprawdzić co się bardziej opłaca: zmienić trenera czy spaść z ligi. Leje wodę czy na prawdę jest takim geniuszem?

18            -9
~~~Criss
Zmiana Trenera
Moje jest zdanie takie, że to bardzo dobry krok. Nowy trener , nowa taktyka, bedziemy teraz zdecydowanie a praktycznie wgl nie przewidywalni dla przeciwnika. Na Stolara jak już taka Arka znalazła pomysł i w dodatku 7 drużyn nas załatwiło to sorry. Zastanawiające jest to czy będzie pobierał pensje do końca swojego kontraktu. Podejrzewam że ta zmiana też jest wywołana pozytywnymi negocjacjami z Cupialem. Ciekawe co tam zalatwili. Nikt nie pisze ani nie mówi słowa. Najbardziej też się cieszę że z trenerem przyjdą nowi też pracownicy może w końcu skończy się ta pier.. plaga kontuzji i brak przygotowania fizycznego. Skończy się kolestwo z nie ktorymi zawodnikami.Prognozy są dobre , teraz jeszcze wzmocnić drużynę w miarę budżetu i będzie dobrze. Można się obrażać ale za zasługi się nie płaci tylko za wykonaną robotę i to też się dotyczy co nie których zawodników.

16            -3
~~~GdzieTwoj Blask
@~~~tsss Klemenz i Sadlok
I mocny środek ? Co Ty bierzesz kolego . Ta dwójka to tykające bomby. Rozbawiłes mnie teraz.;-)

8            -6
~~~tsss
@~~~GdzieTwojBlask
Mówiłem na teraz. Przed wzmocnieniami bo takie muszą być w tej formacji

5            -2