Poniedziałek, 18 listopada 2019 r.

Bilety na spotkania ligowe z Lechią i Pogonią już w sprzedaży!

W wiślackich punktach sprzedaży nabywać już można wejściówki na dwa najbliższe spotkania ligowe piłkarzy Wisły Kraków na własnym stadionie. W nich wiślacy zmierzą się z Lechią Gdańsk oraz z Pogonią Szczecin, a mecze te zaplanowano odpowiednio na niedzielę, 1 grudnia, na godzinę 17:30 oraz na piątek, 13 grudnia, na godzinę 20:30.

Bilety kupić możesz w "Strefie Kibica", a także za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. Dostępne są także w Kafeterii MyBenefit, a także na portalu KupBilet.pl. Ponadto wejściówki można nabywać w wybranych punktach sieci Kolporter oraz w salonach Empik.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków nie jest wymagana Karta Kibica, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł. Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez Internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Bilety w Strefie Kibica można zakupić:

- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w soboty w godzinach od 11:00 do 16:00;
- w dniach meczów od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Uwaga! Sprzedaż biletów przez Internet zostanie zakończona każdorazowo w dniu danego meczu - 45 minut po rozpoczęciu spotkania.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~fan1978
Drogi kibicu i przyjacielu Wisły Kraków......
......blisko rok temu Wisła Kraków miała wielkie nadzieje na inwestora i dramatyczną walkę o uratowanie drużyny przed upadkiem i degradacją do 4 ligi. Udało się, przystąpiliśmy do wiosennych rozgrywek i było coraz lepiej. Jak to wszystko potoczyło się jesienią widzimy obecnie. Coraz więcej czarniejszych scenariuszy na przyszłość. Kolejna końcówka roku pewnie zadecyduję co dalej!? Z tego co słychać P. Cupiał, a tym bardziej Majchrowski i miasto nie mają zamiaru pomóc Wiśle! My musimy teraz pokazać że jeżeli zniszczą nasz Klub to taki na który przychodzi ponad 20 tys. kibiców. Na tych meczach mamy obowiązek być, żeby nie było widać że się już wszyscy poddaliśmy. " Cała Wisła zawsze razem"!!

49            -14
~~~Wisla Jest Wieczna
Jest slabo
Juz niesnaski na linii TS - SA i w sumie szkoda,ze sie nie upublicznia tematow debat i ich przebiegu. Ponoc trio chcialo przejac akademie TS i to ten temat jest koscia niezgody? Jak co roku w listopadzie pojawia sie tez Kwiecien... Na pewno brawa dla tercetu, ktory uratowal Wisle z Wislockim, ale nie pojmuje klotni w tak trudnym momencie.

24            -2
stary wiślak
~~~fan1978!
Czemu zestawiasz ot tak Cupiała i Majchrowskiego i jednym cięgiem stwierdzasz,ze nie chcą nam pomóc? W czasach Cupiała ,miasto i prezydent też nas nie rozpieszczali,a był to złoty okres Wisły. Bogusław Cupiał dał Wiśle tyle przez lat kilkanaście,że zasługuje na pomnik. A czynienie mu zarzutu,ze dziś nie pomaga Wiśle i zestawianie go z prezydentem miasta jest co najmniej niefortunne.Przyjdzie jeszcze moment na gest Cupiała,ale musi byc klarowna sytuacja.

25            -8