Wtorek, 19 listopada 2019 r.

Vukan Savićević wrócił do Krakowa

Pomocnik krakowskiej Wisły, Vukan Savićević, przedwcześnie opuścił zgrupowanie reprezentacji Czarnogóry, która dziś rozegrać miała towarzyskie spotkanie z Białorusią. Jak podał na Twitterze nasz klub - Savićević, który ostatnio narzekał na kontuzję, wdrażany będzie do pełnego obciążenia treningowego, przed najbliższymi meczami Wisły Kraków.

W bieżącym sezonie ligowym Ekstraklasy Savićević zagrał w 12 spotkaniach "Białej Gwiazdy", strzelając w nich jedną bramkę.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Britney
Od niego dużo zależy
Póki co gra poniżej oczekiwań, oby zaskoczył jak w zeszłym sezonie.

50            -5
~~~tom88
kontuzja
a co on w ogóle robił na zgrupowaniu, skoro z Arką zgłosił kontuzję? cóż to? cudowne ozdrowienie? Fajnie, że dba o swoją kadrę ale to nie może się odbywać kosztem Wisły i poprzez kłamstwa. tym bardziej, że gramy o życie...

32            -53
~~~Gall
Do Tom88
No przecież nie grał w 1 spotkaniu, a teraz wraca wcześniej, więc ewidentnie nie jest zdolny do gry kocopole. Nie ma znaczenia, że pojechał i był z kadrą - pewnie mu zależało, żeby chociaż się stawić i przejść badania u reprezentacyjnego lekarza. Nie wymyślaj cudów.

70            -16
~~~Lothard
@~~~Britney wszyscy tak grają
Więc jak wymagać więcej od jednego zawodnika ? Dostosował się poziomem.

26            -4
~~~Old biy
Old boy
Szkoda bo dostosował się poziomem do innych😑

11            -5
~~~Guruli 76
Gość ma to coś ale...............
Od pierwszego meczu pisałem że on to ma jest naprawde dobrym grajkiem ale ostatnio grał bardzo słabo jak by od niechcenia, mam nadzieje że jak znowu zacznie grać najlepszy środek w naszej kopanej Basha-Savi to mam nadzieje że wyniki przyjdą w końcu tylko potrzeba nam prawdziwego napastnika typu np. Robak ale z 10 lat młodszego.

10            -4