Niedziela, 24 listopada 2019 r.

Lukas Klemenz: - Te porażki naprawdę bolą

- Zaczęliśmy niefortunnie to spotkanie, ale później sami strzeliliśmy bramkę i było widać, że wreszcie możemy coś ugrać. Te porażki naprawdę bolą i chcemy jak najszybciej przerwać tę passę - mówił po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, obrońca krakowskiej Wisły, Lucas Klemenz.

- Dziś pozytywem jest to, że strzeliliśmy bramkę, bo dawno nie mogliśmy jej strzelić. Mieliśmy też kilka sytuacji, jak choćby strzał Bashy, czy zblokowane uderzenie Pawła Brożka, więc tych sytuacji - w porównaniu z poprzednimi spotkaniami - mieliśmy dość sporo. Oczywiście Śląsk też miał swoje, broniliśmy się na swojej połowie bardzo nisko. Oddawali dużo groźnych strzałów z dystansu, ale w pierwszej połowie - poza tym stałym fragmentem gry - nasza defensywa wyglądała dobrze - dodał defensor.

- Dużo trenowaliśmy stałych fragmentów gry, bo trener uczulał nas na to, że jest to nasz słaby punkt, ale ciężko jest przy dobrym bloku, przy dobrej centrze - obronić i to nawet jeśli gra się w strefie piątką, tak jak robiliśmy wcześniej, tak samo jest przy kryciu indywidualnym. Musimy dalej pracować, musimy oczyścić głowy, bo jest to dziewiąta porażka z rzędu i w szatni jest cisza. Mam nadzieję, że za tydzień się przełamiemy, bo tak dalej nie może być - zakończył obrońca Wisły Kraków.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

mati21
obrona - dno
nie pamiętam tak słabego obrońcy w Wiśle, zresztą cała obrona to dno. Każda wrzutka śmierdzi bramką.

35            -39
sk04
Nie jest źle!
Łukasz dzisiaj jednym z najlepszych na boisku. Pewny w odbiorze i nie do przepchania! Od pewnego czasu pomimo gry z Wasylem, nie elektroniczny i wiedzący, czego chce! Oby tak dalej, bo jest potencjał. Szkoda tylko, że jest trudność we wprowadzeniu piłki do gry, ale mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem. To jeden z kilku pozytywów tego meczu :-)

30            -22
~~~Tzw
Ciężko jest ?
Panie Klemenz do jasnej cholery..dlaczego my nie doprowadzimy do sytuacji gdzie komuś będzie ciężko po naszym stałym fragmencie?! Ile mamy rzutów różnych i wolnych które kończą się strata piłki? Prawie 100%! To nie pierd.. że jest ciężko!

34            -8
Kosiarz
Obrona
Bardziej od Lucasa martwi mnie Wasyl... tyle lat grania w Anglii a kolejny raz zawala krycie przy dośrodkowaniu w konsekwencji czego pada gol... Osobna historia to Sadlok i jego stałe fragmenty.... a raczej ich brak bo to zakrawa na jakąś parodię.... może ktoś inny by popróbował... gorzej nie będzie....

11            -5
~~~spaceman
Serafin szota
Serafin młoda krew zupełnie od wykorzystana tylko dlatego że gra układ a młodych nie dopuszczają nie grają umiejętności...

4            -1