Poniedziałek, 25 listopada 2019 r.

Kiko Ramírez zwolniony z AÓ Xánthi

Tylko pół roku trwała przygoda byłego trenera piłkarzy Wisły Kraków, Kiko Ramíreza, z greckim klubem AÓ Xánthi. Dziś po serii pięciu spotkań ligowych bez zwycięstwa Hiszpan został zwolniony.

Ramírez dobrze rozpoczął sezon w Grecji, bo w trzech pierwszych kolejkach zaliczył komplet zwycięstw, a w sześciu miał ich aż pięć! Niestety dla siebie - ostatni miesiąc Xánthi to jego cztery ligowe porażki oraz jeden remis, choć dość prestiżowy, bo w konfrontacji z liderującym Olympiakósem.

Po sobotniej wpadce w wyjazdowym meczu z Lamią 0-1 - Ramírez ostatecznie pożegnał się ze swoim miejscem pracy, zostawiając prowadzony przez siebie zespół na szóstym miejscu w tabeli, z bilansem pięciu zwycięstw, pięciu porażek oraz z jednym remisem.

Jako ciekawostkę warto dodać, że w AÓ Xánthi Ramírez miał w kadrze zespołu byłego wiślaka, Jeana Barrientosa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

kongo
dawac go do nas
na dyrektora sportowego bo miał oko do dobrych grajków .

84            -12
~~~Książę Henryk Brzuchaty
Czy ktoś jest zdziwiony?
Tylko tam poszło szybciej niż u nas.

39            -8
Apsu
Idealny kandydat...
...na skauta niższych lig hiszpańskich.

88            -8
~~~UcheJ11
Kiko
Dziwne taki dobry początek i nie dali mu dalej trenowac? Co oni chcą odpadami z eksklasy być wyżej niż 6 miejsce dajcie spokój

41            -4
~~~arkan
pogadać z nim
byłby z niego świetny dyrektor sportowy a w razie czego nie najgorszy trener więc jeśli ktoś ważny to czyta to może by go spróbować namówić ;-) ;-)

38            -5
~~~Johny Walker
@Apsu. Mam podobne zdanie.
Razem z Arkiem Glowackim mogli by niezle wspolpracowac. Oboje maja wiedze i doswiadczenie. Pewnie az tak duzo by to nie kosztowalo, a rynek, hiszpanski bylby drenowany.

43            -6
~~~Guru^22
5 bez zwyciestwa i poplynal? ; )
U nas po 8 PORAZKACH w tym perelkach jak 0:7 oraz PP w Stargardzie, tylko presja niklej czesci kibicow, zmusila zarzad do jakiejs akcji.

28            -17
~~~Hala Auchan
Ten chłop....
Powinien iść do śniegu.zima idzie...

3            -26
~~~Klimas190 6
@~~~Johny Walker
Hahahahaha jaka Głowacki ma wiedzę to pokazal w poprzednim okienku hahaha a teraz tak serio jaka.wiedse ma.glowacki ? Bo jak dla mnie to.chloo nie ma.zielonego pojęcia o.scautingu a w klubie jest tylko dlatego że nazywa się Głowacki ... Przykre że w dalszym.ciagu rządzi się kolesiostwo

19            -17
~~~mm
Mogliśmy poczekać
I brać Kiko - i tak wciąż jest na naszej liście płac. Trudno podejrzewać że został zwolniony ze względów sportowych - wziął zespół który poprzedni sezon skończył na 12 miejscu (ostatnim bezpiecznym, dzięki lepszemu bilansowi meczów bezpośrednich od 13 rywala), a zostawia ich na 6 pozycji.

20            -7
~~~Szogun
@guru22
Pewnie zarząd TS byłby lepszy. Jak uda się zniechęcić ratowników spółka wpadnie w łapy TSu. Opyli kogo się da pod stołem, powiększy dług i albo ogłosi upadłość albo nie płacąc nikomu osunie sie podobnie jak Ruch. Faktycznie warto postawić na TS i pluć na obecny zarząd.

23            -3
~~~Guruli 76
Idealny kandydat
Na skauta jak już wcześniej ktoś pisał sciągnie kilku hiszpanów którzy w naszej kopanej naprawdę się sprawdzają

15            -3
stary wiślak
Johny Walker!
Jaką wiedzę i doświadczenie w skautingu ma A. Głowacki? On się tego dopiero uczy.To był świetny piłkarz.legenda,ale bez przesady z kreowaniem go na fachowca w skautingu.

5            -7