Poniedziałek, 2 grudnia 2019 r.

Fotogaleria z meczu: Wisła - Lechia

Bez wątpienia w spotkaniu z Lechią Gdańsk piłkarze krakowskiej Wisły byli najbliżej przełamania swojej ostatnio koszmarnej passy porażek. Niestety i tym razem się nie udało. Przegraliśmy już po raz czwarty z rzędu na własnym stadionie oraz po raz dziewiąty z kolei w lidze - i tak źle Wisła Kraków nie radziła sobie nigdy w swojej historii. Mocno licząc na to, że mimo wszystko lepsza gra wiślaków z Lechią to dobry prognostyk na przyszłość, zapraszamy Was do obejrzenia obszernej fotogalerii z wczorajszego spotkania.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Leo
O co chodzi z oprawą?
Czy może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tą oprawą? Bo nie rozumiem jej treści.

10            -6
~~~lolo
Na początku był chaos...
A potem weszli SHARKSI i jakoś wyjść nie mogą :rotfl: Kolejny beton na R22, patologia na całego.

30            -4
~~~Liryczny Marian
Wiedza
No i taką właśnie wiedzę nt klimatu na stadionu posiadają szydercy wyżej. Grupa ultras Wisły to "Bogowie Trybun". Dalej chyba nie trzeba tłumaczyć haosu... eh. Ale nie ma to jak mieszać ultrasów z rekinami, gratuluje.

6            -3
~~~lolo
Nikt nie miesza Ultrasów z Rekinami...
Rekiny mają zniknąć a Ultrasi mogą zostać. Nie jesteśmy szyderczami, tylko wskazujemy problem, z rekinami co mieli zniknąć ale nie mogą, coś ich trzyma?

6            0
~~~Liryczny Marian
Do lolo
To idź powiedz rekinom, że mają zniknąć. Ultrasi mają taki problem, że nie mogą się postawić a chcą po prostu robić swoje. To nie jest proste, tu nic nie jest czarno białe.

4            -2
~~~lolo
Szanowny Panie Marianie...
Tak po ludzku się spytam, dlaczego szef ULTRASÓW nie poprosi Rekinów aby już nie wywieszali tych swoich flag. Powinn wiedzieć że to jest drażniący temat dla pozostałych kibiców. Druga sprawa, jak są flagi to są Rekiny i opinia idzie w świat. Nie afiszujcie się tak tymi flagami bo każdy na to patrzy, sponsorzy, reklamodawcy itd. A potem jest jak jest, czyli hu1906wo wobec klubu. "Na początku był chaos, a potem...Rekinki znalazły dobrą przystań, z którego tak trudno odpłynąć nurtem Wisełki aż do Gdańska... ;-)

2            -1