Czwartek, 5 grudnia 2019 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Górnikiem

W naszym najbliższym spotkaniu ligowym, w którym zmierzymy się w Zabrzu z Górnikiem - trener Artur Skowronek nie będzie mógł skorzystać z pięciu kontuzjowanych zawodników.

Z kłopotami zdrowotnymi nadal borykają się bowiem David Niepsuj, Vukan Savićević oraz Kamil Wojtkowski.

- Jestem uczciwy z raportem medycznym. Savićević i Wojtkowski mają problemy i urazy łydki, więc nie będą nam mogli pomóc w Zabrzu - powiedział dziś trener Wisły.

Poza wyżej wymienionymi trener nie będzie też mógł skorzystać z Krzysztofa Drzazgi, którego czeka zabieg operacyjny kontuzjowanego kolana.

Na uraz eliminujący z gry narzeka także Emmanuel Kumah.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Znawca footballu
Sa inni zawodnicy
Serafin Szota ,Dawid Szot stoperzy, Grabowski lewy obronca, lewy napastnik (winger) Chuca ,prawy napastnik (winger) Silva ,srodkowy napastnik Buksa i inni zawodnicy

25            -29
~~~xgold1
Znawca footballu
No z Chuci i Silvy ktorzy sa zolwiami to niezle "wingery" :lol: Tymbardziej ze Chuca wkoncu zagral w srodku pola i byl jednym z lepszych. Chyba ze w "footballu" w nicku chodzi o amerykanski :rotfl:

30            -6
~~~Liryczny Marian
Chuca
Widać, że Chuca to typowa podwieszona dyszka, niech gra tam bo mu to wychodzi. Za nim Pawłowski i jest fajnie. Silvy mam nadzieję już nie zobacze. Może Olek od 1 minuty? Chętnie zobaczyłbym Szota czy Szotę, Grabowskiego.... Po 3 punkty Wisełko!

20            -13