Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Pogonią

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 19. kolejki ligowej spotkaniu z Pogonią Szczecin.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Lukasz90
Boguski nawet nic
nie schrzanił, daje wysokie oceny jak nigdy, OBY tak dalej!

24            -11
~~~OldTS
Dzisiaj
Wszyscy walczyli, zwłaszcza ci którzy zebrali najwięcej krytyki np. Sadlok, Janicki, Klemenz . A Brożek stary wyga mimo że już nie wszystko wychodzi może jeszcze młodzianów przegonić. Kuba brawo!!

44            -2
~~~JJJBG
Pawlowski
Chłopaki zasłużyli na wygraną. Jest lepiej za Skowrońska niż za Stolara. Sporo pracy jeszcze ale jest znaczna poprawa. A co do Pawłowskiego. Chłopak ma naprawdę chęć i umiejętności. Wojo z ławki nie wstanie szybko. Jak utrzyma y się a Damian dalej będzie tak się rozwijał to za spore pieniądze można go oddać do mocniejszego klubu.

33            -5
~~~Kibic z Polski
Jeśli wygraną...
Jeśli wygrana i 3 punkty to wszystkich wysoko oceniam zawodników Wisły. Świetnie że POGONili dziadów.......Lider od 7 bolesci !

17            -17
~~~Lando
TSW
Dziś ładnie Sadlok... To niebywałe, bo ostatnio był bez formy.... Brożek dziś jak zwykle, profesura, kilka zagrań z kosmosu....

24            -4
~~~mad orc
Ja niestety nie mogę oceniać :(
Widziałem na streamie tylko pierwszą połowę. Na drugą nie starczyło mi nerwów. Sprawdzałem tylko wynik co jakiś czas. Za każdym razem patrzyłem na cyferkę koło znaczka Pogoni i modliłem się żeby było zero. Później nieśmiało patrzyłem na cyferkę koło znaczka Wisełki i miałem nadzieję na zmianę. Pomimo braku zmiany i tak jestem niezmiernie ukontentowany. :) Teraz przydałaby się seria zwycięstw. Tak co najmniej 6-7 i wyjście na co najmniej 9 miejsce :)

22            -1
TTT
Górnik
jak by tak zagrali w obronie jak dziś to było by już 6 pkt. Jeszcze raz szacun za to co dziś pokazali. Głowa do góry i jazda do roboty !!

30            -2
~~~JJJBG
Do kibic z polski
Wolę Pogoń jako lidera niż panienki z kałuży :-)

49            -2
Maxi
Modliłem się jak wszedł Boguski by to nie rypnęło .
Na szczęście się udało i wygraliśmy .

23            -7
~~~Onomatope jus
Dziękuję
Dziękuje bardzo.

19            -1
~~~Kibic z Polski
Do JJJBG
To ja też. Panienki z Kaluzy...i jej treneiro .....ach szkoda gadac natomiast ja nie jestem pies ogrodnika.....Każdy polski klub który będzie zdobywał punkty w meczach ligi Europy (lidze mistrzów nie ma co myśleć) będę szanował. Jesteśmy na 32 miejscu lig Europy. Jesteśmy na dnie ! Jeśli nie zaczniemy punktowac w Europie to już koniec.

8            -6