Piątek, 13 grudnia 2019 r.

Kosta Runjaić: - Wiele osób w tym mieście z pewnością uszczęśliwiliśmy

- Gratuluje Wiśle Kraków zwycięstwa i zdobytych trzech punktów, ważnych w walce o utrzymanie w Ekstraklasie. Z wyniku i tego jak graliśmy, jak się pokazywaliśmy w pierwszej połowie nie jestem zadowolony, ale to rozumie się samo przez się. Wiedziałem co prawda, że dla Wisły z każdym meczem, po tej serii dziesięciu spotkań, w końcu musi przyjść ten, kiedy ta seria się skończy i choć to brzmi zwariowanie, to tak jest. To się dziś stało i naszym pechem jest to, że dziś to my graliśmy z Wisłą - powiedział po meczu trener Pogoni Szczecin, Kosta Runjaić.

- Nie mamy zamiaru zmieniać kompletnie nic w naszej strategii, sami jesteśmy sobie winni, sami musimy spojrzeć w lustro, nie mamy zamiaru nic zmieniać. W tej chwili najłatwiej byłoby powiedzieć, jako trener, że wszystko było złe, mocno uderzyć w stół, ale nasza drużyna na to nie zasłużyła. Mamy jeszcze jeden mecz przed naszą publicznością i tak samo jak Wisła dzisiaj, tak i my chcemy pożegnać się z naszymi kibicami zwycięstwem, chcemy wygrać z Koroną. To jest naszym obowiązkiem. Piłka pisze takie historie i to jest piękne w futbolu. Z pewnością nie jest to po raz pierwszy, że lider tabeli przegrywa z drużyną ostatnią i z pewnością nie jeden raz się to przydarzy. Pomimo porażki jestem wdzięczny za dwie rzeczy, że jest to dla nas ważne doświadczenie, że mogliśmy je tutaj zebrać, a drugą rzeczą jest to, że wiele osób w tym mieście z pewnością uszczęśliwiliśmy. Co prawda nie było to naszym planem, ale nie zawsze plan w piłce nożnej udaje się wykonać. Życzę Wam wszystkim i wszystkim fanom Wisły dalszych pozytywnych wyników, wesołych świąt i dalszej skutecznej walki w obronie przed spadkiem - zakończył trener Pogoni.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Johny Walker
Wysoko oceniałem pracę trenera Pogoni.
Pokazał także klasę oceniając mecz. W piłce tak bywa i wszystko jest możliwe, zwłaszcza w naszej ekstraklapie. Życzę powodzenia !

81            -2
~~~Tsss
Konkret
Ucz sie pobierz buraku

78            -3
~~~gbeq
Panie Trenerze
Klasa! Tak się przyjmuje porażkę. A każdy chce Wisłę w przyszłym sezonie, to jest oczywiste. Mobilizacja dla piłkarzy, mobilizacja dla kibiców. I spokojnie, nigdy nie zginie!

71            -1
~~~TS 77
Super trener
Jedyny normalny trener w tej lidze szacun 👏

79            -1
~~~dandan
Runjaic
Klasa!

71            -2
~~~Jarek
Zza bramki
My Wam życzymy mistrzostwa, wygrajcie trzeci raz z Warszawą , najlepiej u nich

80            -4
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
szacunek,zycze wam mistrza

45            -2
~~~Swój Nick
Pan Runjaić
Szacunek, w dobie wszechobecnej napinki takie słowa przypominają gdzie tkwi piękno sportu. Oby więcej takich ludzi w polskiej piłce, a mniej frustratów pokroju Probierza czy Vukovicia.

46            -1
~~~Robson1
Gość z klasa
Kosta jesteś Gość z klasą

41            -1
~~~Bagatela
Bagatela
Trener KLASA... od dziś będę kibicował Pogoni Szczecin by wygrała ligę ...!! Wierze cała mocą, że Wisła utrzyma się w Extraklasie!!

17            -2
~~~Guruli 76
Trener z klasa
Trzeba umiec przegrywac po tym zasluguje sie szacunek kibicow przeciwnika,bede wam kibicowal bo Leglej wszyscy pomagaja zeby na sile zdobyla Mistrza ostatnio za kartki pauzowal Chrapek i Maka teraz wazny obronca Guldan przypadek nie sadze zenada.

4            -3