Sobota, 14 grudnia 2019 r.

Kuba nie mógł wymarzyć sobie lepszego prezentu!

Jakub Błaszczykowski nie mógł chyba wymarzyć sobie lepszego prezentu na swoje dzisiejsze 34. urodziny od wygranej Wisły Kraków. Ta przyszła po ponad trzech miesiącach, bo na kolejny komplet punktów przyszło wiślakom poczekać aż 104 dni! Bez punktów pozostawaliśmy z kolei od 90.

Warto nadmienić, że po wczorajszej wygranej Arki - przed rozpoczęciem naszej rywalizacji z liderującą Pogonią strata Wisły do bezpiecznych lokat w tabeli wynosiła już aż 9 punktów. Ewentualne niepowodzenie z zespołem ze Szczecina zamroziłby wiślaków na samym dnie ligowej stawki już na dobre! Sukces z liderem jest więc nie do przecenienia!

Wisła zagrała niesamowicie ambitne zawody i można bez ogródek stwierdzić, że wiślacy mocno wzięli sobie do serca chęć sprawienia miłego prezentu swojemu liderowi!

Dziś bez Blaszczykowskiego Wisły zapewne nie byłoby w ogóle w Ekstraklasie, jego więc obecność w naszej drużynie ma charakter więcej niż symboliczny.

Nie możemy więc przejść nad tym wszystkim obojętnie i mocno przyłączamy się do życzeń urodzinowych dla naszego kapitana, symbolu i żywej legendy "Białej Gwiazdy"!

1906 lat Kuba! Dziękujemy za wszystko!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Hubert
Błaszczykowski król!
Wszystkiego najlepszego, legendo!. Bardzo bym chciał, żeby udało się Kubie jeszcze ten jeden ostatni raz pojechać na wielki turniej z reprezentacją Polski, ale będzie o to bardzo ciężko. Już nie to zdrowie, wydolność, szybkość i dynamika. A konkurencja ogromna. Grosicki i Szymański pewniacy. W Zagrzebiu dobrze radzi sobie Kądzior. Z buta do Legii wszedł Wszołek. Media wciskają do kadry Sonny Kittela z HSV (ostatnio był w turbokozaku). Brzeczęk widzi przyszłość w Jóźwiaku, wrócił do Frankowskiego. Ponadto na skrzydłach mogą grać Kownacki, Zieliński, Reca czy piorunujacą rozwijający się Karbownik. Będzie ciężko. Wiosna zdecyduje.

37            -5
~~~MJ
Kuba
Kuba swoją postawą zbudował sobie pomnik za życia!

39            -6
~~~Komar
Kuba to znana postać
Ostatnio będąc w Stuttgarcie rozmawiałem przy piwku o piłce z niemieckim kolegą. Oczywiście wiadomo głównie to było: Lewandowski to, Lewandowski tamto (i za to szacun Lewy). Ja jednak w pewnym momencie powiedziałem mu, że Kuba gra teraz w Wiśle, wyraźnie się ożywił i z dużą życzliwością zaczął wspominać jego grę w Borussi. Kuba sto lat !!

33            -3
~~~Znawca footballu
Bardzo zacny szlachetny Czlowiek
Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin zdrowia i dalszych sukcesow

22            -2
~~~Guruli 76
KUBA JESTEŚ WIELKI !!
Bardzo rzadko zdarzają sie takie osoby jak Kuba ciesze się że mam mozliwość oglądać ikonę Wisły Kraków na własne oczy. Pamiętam jak mówił że do nas wróci i wrócił ratując swój ukochany klub chciała go Legła a on dotrzymał słowa" prawdziwy wiślak z krwi i kości". Życzę ci Kuba dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. I jestem pewny że razem z grupą ratunkową , kibicami oraz sponsorami jeszcze bedziemy grac w Pucharach na przekór tym którzy nam zle życzą.

22            0