Czwartek, 19 grudnia 2019 r.

Bony karnetowe już dostępne!

Wisła Kraków SA uruchomiła już dziś sprzedaż bonów, które będzie można wymieniać na karnety Wiosna 2020.

Do zakupu bonu nie jest wymagana Karta Kibica (potrzebna jest ona dopiero w momencie realizacji), co sprawia, że możesz go nabyć bez wychodzenia z domu, a następnie wymienić w Strefie Kibica na wybrany karnet lub podarować bliskiej osobie w prezencie.

W sprzedaży dostępnych jest 5 rodzajów bonów o nominałach odpowiadających cenom karnetów Wiosna 2020, w ramach której "Biała Gwiazda" rozegra siedem spotkań, w tym dwa mecze TOP: 190 zł, 270 zł, 310 zł, 390 zł i 470 zł.
Od wyboru abonamentu zależy ewentualna dopłata w momencie wymiany. Oferta skierowana jest zarówno do nowych kibiców, chcących nabyć karnety po raz pierwszy, jak i dla tych przedłużających swoje abonamenty.

Jak kupić bon?

Wejdź na platformę prawdziwa.wisla.krakow.pl i wybierz odpowiedni bon, następnie uzupełnij niezbędne dane, wybierz formę płatności, a potem potwierdź zamówienie. Po dokonaniu zakupu na podany podczas składania zamówienia adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie, w którym znajdziesz kod niezbędny przy realizacji abonamentu. Zakupiony bon można wymienić na karnet dla siebie lub dla kogoś innego.

Zakupionego bonu nie trzeba realizować, będzie to wówczas forma finansowego wsparcia klubu. Zakup karnetów, a co za tym idzie możliwość wymiany bonów możliwa będzie od czwartku, 2 stycznia, od godziny 11:00 online i w Strefie Kibica na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Zadbaj o gwiazdkowy upominek dla bliskich lub sam spraw sobie prezent pod choinkę!

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~bartek111 1
Karnety
Czyli dalej brak szacunku dla kibiców. Byle wydrzeć pieniądze. Za to co wyprawiali jesienią powinny byc niższe ceny!!!

9            -21