Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.

Mecz Wisły z Lechem w TVP Sport

Ekstraklasa SA podała listę meczów, które w ramach kolejek od 24. do 27. bieżącego sezonu ligowego, transmitowane będą na antenie stacji TVP Sport. Wśród nich znalazło się jedno spotkanie z udziałem zespołu Wisły Kraków. Będzie to potyczka, którą zaplanowano na stadionie przy ulicy Reymonta, w której zespół "Białej Gwiazdy" zmierzy się z Lechem Poznań.

Mecz ten odbędzie się w ramach 26. kolejki ligowej i rozegrany zostanie w niedzielę, 8 marca, o godzinie 15:00.

Oto lista meczów, które będzie można zobaczyć w ramach wspomnianych kolejek w "otwartej" telewizji:

24. kolejka - 28 lutego (piątek), 20:30: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
25. kolejka - 4 marca (środa), 20:30: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
26. kolejka - 8 marca (niedziela), 15:00: Wisła Kraków - Lech Poznań
27. kolejka - 14 marca (sobota), 20:00: Lech Poznań - Legia Warszawa

Źródło: Ekstraklasa SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

GrzegorzS
Mecz z Lechem w porze niedzielnego obiadu to
marketingowa klęska. Oby pogoda dopisała, bo jak na złość jeszcze przymrozi i posypie to będzie cieńko. Szkoda bo po ewentualnym dobrym starcie liczyłem na komplet lub coś koło tego. 15.00 to dla jednego z hitów tej ligii to pora dziwna. Pytanie bo nie wiem TVP sport to kanał kodowany czy ogólnie dostępny??

10            -58
~~~Gigant
FULL
Niebieskich pionkow z Wronek i ich przydupasow ma nie byc (Zakaz) tak ze fajnie by było zrobic 33 koła . Ta patologia bardziej doataje orgazmu na 15 miejsce Wisly niz 2 sracovi . Dlatego czeba im pokazac po raz kolejny prawdziwa sile i moc Wislackiej rodziny niech ich kłuje w oczy i w uszy . Ps. Sparing Wisly ze Stala sledzilo wiecej osob niz przychodzi na kaufland (800 na żywo + 6000 tys. W necie) to ino pokazuje jakim sa dnem , mułem i wodorostami

66            -4
~~~Maxel
@GrzegorzS
Niedziela 15 to pora idealna. Jeszcze teraz zimą. Więc co Ty bredzisz . Obiad o 13 i na mecz !

74            -4
~~~WładekWis la
@GrzegorzS TVP Sport to francuska
Stacja telewizyjna zakodowana w Polsce ;):rotfl:

44            -6
szymasss
@Maxel
Pełna zgoda. Jak dla mnie zimą mogliby grać nawet jak w A klasie koło południa. Jak zimą sloneczko przygrzeje to nawet jak lekki mrozik jest to jest super. Serio piszę :)

49            -1
GrzegorzS
Jak widać po Władku nie ma głupich pytań,
ale są [...]yczne odpowiedzi. :-( podsumowujące poziom intelektualny odpowiadającego.

10            -36
GrzegorzS
Zas co do frekwencji w tym idealnym
Niedzielnym czasie to się przekonamy na stadionie. Jeśli TVP sport jest telewizja otwarta i dostepna dla wszystkich to cała masa ewentualnych widzów przy słabej pogodzie po prostu zamiast przyjśc na stadion zostanie w domu. Wiśle sa potrzebne dochody z dnia meczowego a moim zdaniem ta godzina w tym dniu sie nie sprawdzi. Bo rozbija letnim kibicom cały dzień. Mam pare lat i pamientam mecze przy R22 a marcu np. o 11.00. Ludzie szli do kościoła potem na mecz a potem na obiad do domu, w odwiedziny do rodziny itd. Jak masz mecz o 17.30 to masz inną marszrutę. Pozwole sobie pozostac przy własnej opinii, że jest to pora nie najlepsza choc i tak szczęśliwie, że nie gramy w Piątek czy Poniedziałek o 18.00.

13            -32
stary wiślak
~~~WładekWisła!
Ta francuska stacja,zakodowana jest nie tylko w Polsce,bo odkodowani są tylko abonenci. I ta francuska stacja ten mecz też będzie transmitować i będzie dostępny dla wszystkich jej abonentów w Polsce. To tak,tytułem informacji.

10            -27
~~~WladekWis la
@stary wiślak Chyba całkowicie nie zrozumiałeś
Tego co ja miałem na myśli :)

23            -7
~~~*#####*
stary wislaku ! ! !
Siejesz propagandę i dezinformację ! To taki Twój styl ! Dodam od dawna !

10            -14
~~~*#####*
~~~WładekWisla
A kiedy @stary wiślak rozumiał ? On sam nie wie co pisze. Większość Twój post zrozumiała. Zacofanie nie nadrobi manipulacją. Pozdro.

15            -10
stary wiślak
~~~~#####!
Co jest dezinformacyjnego w stwierdzeniu,że Canal+ też ten mecz będzie transmitował i że jest to kodowany nadawca,nie tylko na Polskę? Możesz merytorycznie temu zaprzeczyć,czy czepiasz się tak dla zasady,bo mnie nie lubisz?TVP zakupiła prawa do swoich transmisji tylko części meczów ekstraklasy. Mecze dostępne w TVP idą równocześnie w Canal+. Tak przynajmniej dotąd było,z wyjątkiem meczów,które transmitował Eurosport.(poniedziałki). Zatem zanim zaczniesz się mnie czepiać udowodnij,ze wyłaczność na transmisję tego meczu ma TVP.

9            -15
~~~ŻurawWład caMuraw
@stary wiślak Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi
:lol: a gdzie gość pisze o canal + ? Całkowicie nie załapałeś i nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Równie dobrze mógł napisać hiszpańska włoska i tak dalej:-) czytaj do zrozumienia.

15            -4
stary wiślak
WładekWisła.
Doskonale zrozumiałem twoją ironie i zdanie "TVP Sport,to francuska stacja telewizyjna zakodowana w Polsce" To raczej ty nie zrozumiałeś i ci,którzy mnie teraz wzięli w obroty.A przywołałem Canal+ własnie w kontekście tej "francuskiej stacji ,zakodowanej w Polsce",bo nie jestem pewny,czy TVP Sport jest powszechnie dostępny z anteny,bo korzystam wyłącznie z pakietu UPC z opłaconym Canal+.

7            -13
~~~*#####*
~~~WladekWisla
Wychodzi na to, że to Ty nie wiesz o czym piszesz, bo @stary wiślak rozumie, jak zawsze, ale pisze brednie. Wszyscy są niedouczeni, ale mataczy facet, aby wyjść na swoje ! Farsa !

11            -6
stary wiślak
~~~####!
Możesz uprzejmie się ode mnie odwalić? Gdzie napisałem o czyimś niedouczeniu? I gdzie sugeruję jakąś rzekomą swoją wyższość kompetencyjną? Odpowiedziałem tylko odnośnie "francuskiej stacji zakodowanej w Polsce",nic nie matacząc,bo taką stacją jest Canal +. Nie wiem też,czy TVP Sport jest ogólnodostępny. O co ci wiec chodzi? Gdzie ty jakieś widzisz mataczenie chłopie?Doczytujesz się tego,czego nie napisałem.

4            -17